אבטחת רכב ומעקב

השעה עשר; האם אתה יודע איפה הילדים שלך… וכמה מהר הם נוסעים? מאז הקמתו, רישיון הנהיגה היה טקס מעבר מגיל ההתבגרות לגיל המבוגר ותמיד היכה אימה בלב ההורים. יש דרך לעזור להורים לעבור את הזמנים האלה. נראה בלתי אפשרי? תאר לעצמך אם הייתה לך את היכולת לדעת באופן מיידי את מיקום המכונית והילד שלך וכמה מהר היא נסעה כדי להגיע לאן שהיא נוסעת.

זה בדיוק מה שמערכת מעקב GPS תעשה עבורך ועבור השקט הנפשי שלך. טכנולוגיה שפותחה עבור צבא ארצות הברית זמינה כעת למשפחות; מציע נוחות ושלווה שאינה שכיחה אצל הורים לנהגים בגיל ההתבגרות. המערכת עוקבת אחר תנועת הרכב – בכל מקום בצפון אמריקה, בכל זמן – ומייצרת דוח מיקום מקוון של מיקומו האחרון הידוע של הרכב, כולל כתובת הרחוב אם זמינה. הדוח הניתן להדפסה כולל את משך הזמן שהרכב היה במקום, המהירויות בדרך והכיוון בו נסע הרכב.

על פי המכון לביטוח לבטיחות בדרכים והמכון לנתוני אובדן כבישים, "לנהגי נוער יש את הסיכון הגבוה ביותר לתאונות מכל קבוצת גיל. לכל ק"מ שנסעו, יש להם את שיעורי המעורבות הגבוהים ביותר בכל סוגי התאונות, מאלה המערבות רק נזק לרכוש לאלה שהם קטלניים". רבות מהתאונות הללו נובעות מנהגים חסרי ניסיון המפעילים כלי רכב במהירות מופרזת בצורה מסוכנת. עם נתונים סטטיסטיים כאלה ההורים חייבים לעצמם לדעת באיזו מהירות הילדים שלהם נוהגים, במיוחד אם שיעורי מהירות גבוהים הם לרוב הסיבה לתאונות קשות. עם יחידת מעקב מותקנת, זה לא רק נותן להורים מידע חיוני; זה מכניס הורים למכונית עם ילדם – בכל עת. בפעם הבאה שג'וני בן ה-16 שוקל לבדוק את המהירות המרבית של המיני ואן המשפחתי, הוא עשוי לחשוב פעמיים ולהחליט שהוא לא מוכן לשלם את ההשלכות ברגע שהוא נכנס לחניה למשך הלילה. זה יהיה נחמד אם אנחנו כהורים נוכל להיות תמיד עם הילדים שלנו כשהם נוהגים.

נהיגה לא זהירה היא רק אחד מההיבטים הגורמים להורים למצוקה מיותרת. השני הוא לא לדעת איפה הילדים שלנו ברגע שהם עזבו את הבית שלנו. מסלול הבטיחות מוציא את התהייה הזו מהיום והלילה. בכל עת, הורים יכולים להיכנס לאתר מאובטח ולגשת למפה מפורטת המציגה בדיוק היכן מכוניתם ממוקמת, בתנאי שילדם לא עזב את יבשת צפון אמריקה. נסו לדמיין את התחושה שתחוו כאשר תוכלו לראות בעצמכם, מהנוחות של המחשב הביתי, שסוזי נמצאת במשחק הכדורסל של התיכון ולא בחוץ במסיבת האחווה המקומית. לא רק זה, אלא גם תקבלו מידע על הזמן שבו היא עזבה את המשחק.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.