אחסון ואן מטען – שלושה טיפים לבטיחות טכנאי כבלים

אחסון נאות של טנדרים הוא קריטי למי שיש לו עבודה של טכנאי התקנת כבלים. אתה צריך להתעדכן בטכנולוגיה, למצוא את החלקים והרכיבים שאתה צריך במהירות, ולהפעיל את המערכות במהירות. טנדר מטען מאורגן הוא מרכיב חיוני בעבודת התקנה יעילה.

בתור מתקין כבלים, אתה צריך להתמודד עם גדלים רבים של סולמות, סלילי כבלים, קופסאות ממירים, ברזי כבלים, מקדחים, מסורים, מוניטורים, סקופים, קונוסים לתנועה ועוד. התרכז בשלושה אזורים בטנדר הטכנאי שלך כדי לאחסן את כל חומרי הכבלים האלה, והארגון יעזור לשמור אותך בטוח ויעיל.

ארגן סלילי כבלים במחזיק לאחסון אופטימלי של טנדר מטען

אחת הדרכים הקלות ביותר להזמין סכנת נסיעה בתוך טנדר העבודה שלך היא להשאיר את כל סלילי הכבלים מונחים על הרצפה. בסופו של דבר, הם יכולים להתפרק, להיתפס על כלים או ציוד אחרים, וליצור נקודת מעידה בזמן שאתה מסתובב בתוך הטנדר שלך.

פתרון קל הוא לאחסן את סלילי הכבלים שלך במחזיק סליל כבלים, מה שגם יעזור לך להוציא את הכבל לעבודה. סלילי כבלים מקננים בתוך גלילי מסוע או על פני סורגים מתכווננים, ומאפשרים לך לשלוף את כמות הכבל שאתה צריך. הסלילים מאובטחים בקלות באמצעות שרשראות קשירה כדי למנוע כבל רופף בזמן נסיעה. בנוסף, ניתן להתקין מחזיקי סלילי כבלים ליד דלתות הטנדר שלך, מה שהופך את העבודה שלך ליעילה יותר.

מדפי סולם ממקסמים את אחסון הטנדרים שלך

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות בשירותי טלוויזיה בכבלים, והיא מתחילה בטעינה ופריקה נכונה של הציוד מהוואן שלך, במיוחד הסולמות שתזדקק להם לכל עבודה. פציעות מתרחשות בגלל תנועות הרמה והעמסה לא בטוחות. כאשר אתה צריך לפרוק ולהעמיס סולם מהטנדר שלך שוב ושוב במהלך היום, זה עלול לגרום למתח בגב, אם לא נעשה נכון.

ישנם מתלים לסולמות המיועדים להקל על הפריקה, במיוחד מדפי הסולם הנפתחים החדשים יותר שמורידים את הסולם מהחלק העליון של הרכב שלך. סוג זה הופך פופולרי עבור טכנאי כבלים בגלל הפעמים הרבות שהם משתמשים בסולם במהלך היום. מתלה סולם נפתח מקטין את פוטנציאל הפציעה, ומגביר את היעילות מכיוון שהוא מוריד את הסולם למצב שבו ניתן לאחוז ולהזיז אותו מהרכב בטוח ומהיר יותר.

אחסון טנדרים צריך לכלול ציוד בטיחות

ציוד עזרה ראשונה, מטף, אבוקות מחזירי אור וכובעים קשיחים – כל אלה נחוצים לצורך נגישות בעבודה. הבעיה היא שלפעמים אלה נבעטים בתוך הטנדר, ננעלים בתוך הקבינה, או לא מאוחסנים במקום שבו ניתן למצוא אותם במהירות. תכנון שלך מטען של אחסון אזורים יבטיחו פריטים אלה תמיד נגישים.

מודולריזציה של העיצוב של טנדר המטען שלך יכול למנוע עומס ובלבול כאשר קורה מקרה חירום ואתה צריך למצוא את הציוד המתאים. אם המטף או האבבוקות שלך מאוחסנים במקום ייעודי המיועד לאכלס ספציפית את הפריט הזה, תוכל לדעת היכן לשלוף אותם כאשר אתה ממהר.

פריטים קטנים יכולים להיות מאוחסנים בבטחה בתוך יחידות מגירות, על מדפים ייעודיים, ולארגן אותם בצורה שתשמור על יעילותך.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.