איך נגני DVD לרכב Blu Ray לא ישנו את העולם בן לילה

הסוף אולי קרוב ל-DVD הסטנדרטי, אבל זה מאוד לא סביר ש-Blu-Ray יהיה מבשר המוות. במיוחד כשמדובר בנגני DVD לרכב.

בנקודת זמן זו, נגני ה-Blu-Ray יקרים מדי, המדיה עצמה עולה יותר מדי, ואין מספיק עלייה באיכות בין DVD ל-Blu-ray כדי לפתות את הצרכן הממוצע לעבור לפורמט החדש. , במיוחד עם נגני DVD לרכב. עם זאת, השחקנים אינם זולים לקנייה.

מה שיותר גרוע הוא שהדיסקים לא זולים בהרבה ולא יציגו את ערכם המלא על מסך DVD לרכב בגודל 7-15 אינץ'. הנגנים החדשים אמורים לצאת למכירה ביפן (רק יפן, עד כה) בסתיו 2009. אז אם אנשים לא מחפשים נגני DVD לרכב Blu-Ray מה הם רוצים?

כשזה מגיע ל-DVD לרכב, רוב האנשים מחפשים:

* איכות צליל ותמונה טובה יותר

* סאב וופרים נוספים

* צגים ביחס של 16:9

* ניקוז סוללה נמוך

* יחידות ניווט GPS

* קישוריות בלוטות'

אם אתה מוכר באיביי או בכל רשת מסחר אלקטרוני אחרת ההימור הטוב ביותר שלך, בהתבסס על יחידות ה-DVD הנמכרות ביותר לרכב הוא להתמקד ביחידות עם GPS. הרבה צרכנים רוצים יחידה עם מולטימדיה בעלת יכולת GPS!

השחקנים בעלי יכולת ה-Blu-Ray עשויים להמריא או לא, וכרגע זה לא אפשרי לנסות ולמכור אותם בכל מקרה, מכיוון שעדיין אין שום דבר בשוק שמתומחר למכירה חוזרת ברווחיות.

מכיוון שנגן ה-DVD נמצא במכונית, זה רק נראה טבעי שקונים רבים יהיו מעוניינים לקבל גם את ה-GPS זמין. זה אולי נכון אפילו יותר כרגע, מכיוון שזהו קיץ ומכאן זמן חופשה.

עם משפחות בנסיעות בכבישים ובנסיעות לחופשות, מלבד הרצון שמערכת הבידור של המכונית שלהם תבדר נוסעים כמו ילדים חסרי מנוחה ומשועממים — מכשיר GPS בהחלט יהיה שימושי! אז אל תדאג לגבי Blu-Ray עדיין. התמקד במקום זאת ב-GPS ותראה את העסק שלך עף.

About admin

Check Also

יחידות ראש זוגיות

מדריך לקנייה של יחידת ראש זוגית יחידות ראש כפול דין מתאימות במיוחד מהדין הבודד הקטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.