אתר מועדון הקרוואנים מורטון-אין-מארש

באמצע מאי נסענו לאתר Caravan Club Moreton-in-Marsh השוכן באזור הכפרי של Cotswolds. מורטון היא עיירת שוק עתיקה ומקסימה כשהרחוב הראשי שלה עדיין חלק מדרך Fosse הישנה שנבנתה על ידי הרומאים ועבורנו זה מקום נהדר לסוף שבוע שנמצא רק פחות משעה מהבית. אולם עם מיקומו, מורטון-אין-מארש מהווה גם בסיס טוב לשהייה ארוכה יותר כדי לחקור את אזור קוטסוולד הרחב יותר.

האתר עצמו והמקלחות, אבני השירותים ושאר המתקנים שלו הם בסטנדרט הגבוה המקובל של קרוואן קלאב עם 183 מגרשים, רובם מרווחים ועמידים בעמידה. ישנה נקודת שירות של קרוואן מנוע, שתמיד מתקבלת בברכה על ידינו, המורים, בתוספת רשת Wi-Fi סבירה למי שצריך לשמור על קשר עם העולם החיצון.

יש אזור משחקים גדול שהוא נהדר עם מסגרת טיפוס הרפתקאות לילדים ולכדורסל, ול'מבוגרים' – בוולים ומגרש גולף מטורף ששיחקנו בו במשך שעה בערך. אל תדאג שאין לך את הציוד המתאים כי אתה יכול לשאול כדורים וכדורים מהקבלה תמורת פיקדון קטן.

שוב, עבורנו אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של זה, או בכל אתר קרוואנים אחר, היא שהוא נמצא במרחק הליכה קלה (רק 5-10 דקות) לעיירת השוק הקטנה מורטון-אין-מארש והתחבורה הציבורית היא זמין בטווח של מייל עם מסלולים לצ'לטנהאם, בנברי או סטרטפורד-אפון-אייבון אם להזכיר כמה מקומות. יום השוק הוא יום שלישי והעיירה עצמה מאוד קומפקטית להסתובב בה עם מבחר של פאבים, מסעדות, מלונות קטנים, ביסטרו ובתי קפה המגישים אוכל.

למורטון-אין-מארש יש גם כמה חנויות מתנות מוזרות של קוטסוולד וחנויות מזון מיוחדות להסתובב בהן, ולחובבי הספורט, אם אתם בעניין של קריקט בשבת, למה שלא תלכו לקצה הרחוק של מורטון-אין-מארש, ליד סופרמרקט Budgens, פנו שמאלה במורד כביש Batsford אל מגרש הקריקט הקטן והיפה, שבו ושתו משקה קריר בישיבה על אחד הספסלים ותראו קצת קריקט כדי לבלות את אחר הצהריים שלכם.

אם אתה יכול לעשות מורטון-אין-מארש רק לסוף השבוע, והאתר לא מלא, תוכל לשאול בדלפק הקבלה אם תוכל לארגן צ'ק-אאוט מאוחר, מה שנותן לך הזדמנות לצלייה ביום ראשון. באחד המלונות, צא לשוטט נוסף בחנויות ולאחר מכן עשה את הדרך הביתה לאחר סוף שבוע רגוע ומהנה באזור הכפרי של קוטסוולד.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.