ביטוח כלים לרכישת בכיסוי ואן!

אם אתה סוחר או מישהו ששומר את הציוד שלו ברכב שלך, האם שקלת לרכוש ביטוח כלי עבודה? בכיסויי ביטוח טנדרים, זה עשוי להפתיע אותך לגלות שחברות רבות לא מכסות את הכלים שלך, או לא מכסות את הכלים שלך ברמה מספיק גבוהה כדי שתוכל להחליף אותם אם יקרה הגרוע מכל.

מסיבה זו, ייתכן שיהיה רעיון טוב לרכוש כיסוי נוסף עבור החפצים בתוך הרכב שלך. כדי להבטיח כיסוי כלים מתאים בטנדר, בצע את הפעולות הבאות:

1. צלם תמונות של כל מה שבבעלותך, במיוחד מתקנים יקרים מאוד וכלים מיוחדים אחרים, ושמור אותם עם הפוליסה שלך. זה מבטיח שאם אכן יש לך אירוע, תדע כל מה שצריך להחליף, תוכל להוכיח שהיה לך אותו, והחברה תהיה מחויבת יותר לכסות אותו.

2. ודא שיש לך מספיק כיסוי לכלים שלך. לפעמים כלי הסוחר שלך שווים יותר מהרכב שלך, אבל הפוליסה שאתה רוצה מגבילה מכסה בתעריף נמוך מדי כדי לבטח את הדברים שלך כראוי. דון בבעיה זו עם סוכן הביטוח שלך, ופנה לחברה אחרת אם אתה חייב.

3. אם יש לכם מספר טנדרים עם ציוד, בקשו הנחה בכמות גדולה. במיוחד עבור חברה יציבה עם רקורד נהיגה כללי טוב, ייתכן שהמבטח שלך ישמח להוזיל את התעריפים שלך כדי לשמח אותך.

4. נסו להישאר עם אותה חברה, אך אם אינכם מצליחים להשיג כיסוי הולם, שקול לבחון שימוש בחברה אחרת רק כדי לבטח את הכלים שלכם. מאוחר יותר, למרות שפוליסה מופרדת זו עשויה להיות זולה יותר עבורך מאשר משולבת, ייתכן שיהיה רעיון טוב לחפש חברה שתכסה אותך במלואה רק כדי להימנע מהדאגה של ביטוח מופרד.

ביטוח כלי עבודה בטנדר הוא לא משהו שצריך להקל בו ראש, או לקחת כמובן מאליו. הגן על ההשקעה שלך, וודא שיש לך הרבה כיסוי לפני שהטנדרים הלבנים שלך יוצאים לכביש.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.