ביי ביי ווייט ואן מן

תשאלו כל נהג מי הכי גרוע בכבישים של בריטניה, והתשובה תמיד חוזרת זהה. איש הטנדר הלבן. אנשים מקטרים ​​על יכולות הנהיגה של אלה שמאיישים את הטנדר, מכיוון שלעתים קרובות הם שם נרדף להתנתקות, לעקוף בצורה מגוחכת ובאופן כללי לעצבן משתמשי דרך אחרים.

אז טרימבל MRM, חברת הלוגיסטיקה של כוח האדם, המציאה מכשיר קטן ומעולה. מוגדרים לניטור נהגים, מנהלי צי מקבלים מידע מהקופסאות על היכן הרכב נוסע, ובאיזה אופן הוא נוהג. הוא מזהה בלימה חזקה במקומות מיותרים, ומציין את המהירויות בהן נסע הנהג. כבר מיושם בצי הטנדרים שבבעלות הגז הבריטי, חברות גדולות אחרות רואות בו כעת נכס גדול לציי שלהם.

"שיפור הבטיחות בדרכים הוא בעל חשיבות עליונה לנו וללקוחות הצי שלנו", אומר אנדרו יאומן, MD Trimble MRM. "אם נוכל לעזור לנהגים להבין מה הם צריכים לשנות ולסייע במניעת תאונות, אז אנחנו גאים ושמחים לעשות זאת. Driver DNA משתמש באבחון כדי להבטיח שכוח העבודה נוהג בזהירות ועוזר לחסוך כסף לחברות על ידי הפעלת צוותים בצורה יעילה יותר".

ביטוח רכב חברות ינשמו לרווחה מהחדשות הללו, שכן אחוז גדול מהתנגשויות המכוניות מתרחשות עם טנדרים ומשאיות על הכבישים.

התיבה מתיימרת להפחית גם את פליטת ה-CO2 של הטנדרים, מכיוון שהיא יכולה לזהות תקלות במכונות ולהבטיח שהן פועלות כהלכה. מנהלים יכולים לגשת בקלות לכל המידע באינטרנט, והוא אמור לשנות את הדרך בה הנהגים בבריטניה חווים את הדרך. תארו לעצמכם, עולם נטול נהיגה עגומה של נהגי טנדרים יהירים. איזה אושר!

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.