האם ראית ניידת מעקב של ה-FBI חונה ברחוב שלך?

מה עושים ניידות מעקב של ה-FBI נראה כמו? רכב כזה עשוי להיראות כמו טנדר משלוחי פרחים, או משאית שירות, או טנדר שחור שנראה כחברת משלוחי דובים מפוחלצים. אם ה-FBI עובר על החוק ואינו משתמש בטנדר מסומן, הלוח יתחיל באותיות SV, בעקבות מספר בן חמש ספרות המזהה את מספר הטנדר שלו. אבל, בעולם האמיתי ה-FBI יכול להשתמש בכל סוג של רכב כמו קרוואן ומיני קופר, ליתר דיוק. ניתן להעמיס את שני הרכבים הללו במצלמות ולהשליך ברחוב שלכם במשך חודשים לצורך ביצוע מעקב פסיבי.אזור זה נמצא במעקב טלוויזיה במעגל סגור. כתוצאה מכך, כלי רכב אלה הופכים למצלמות גדולות עם גלגלים!

אז איך אתה יכול לזהות את כלי הרכב האלה שנמצאים בשימוש של ה-FBI למעקב? בדרך כלל אתה יכול לדעת אם ה-FBI מצייד מכוניות במצלמות לפי כמה עומדים בתור בכל בית מגורים. לדוגמה, אם בבית יש ארבע או חמש מכוניות חונות לפני המדשאה הקדמית שלו, זהו אינדיקציה בטוחה שהם מצוידים בשפע של מצלמות. אינדיקטור נוסף: אם אתה רואה מכונית חדשה יחסית חונה בפינת הרחוב עם שלט מכירה, המכונית עשויה להיות מצוידת במצלמות. אינדיקטור נוסף: האם אתה רואה את אותם דגמי מכוניות חונים כל הזמן סביבך? האם אתה רואה את אותם דגמי מכוניות חונים בכל מקום שאתה הולך ובסביבת השכונה שלך? אם כן, זה עוד אינדיקציה שהם נושאים מצלמות. כל מה שקשור לשירות ציבורי כמו אוטובוסים לבית ספר, סניף דואר ו-UPS עשוי להשתתף בפעולות מעקב חשאי על ידי הרכבים שלהם מצוידים במצלמות. הנה עוד אינדיקטור אחד: מכוניות הממוקמות באופן אסטרטגי למעקב, לרוב אוספות כמות עצומה של לכלוך מחוסר תנועה; הם בולטים כמו אגודל כואב. אם אתה רואה שני דגמי מכוניות מוכרים מאוד חונים זה מול זה, זו כנראה טקטיקה של מעקב שדומה למחסום.

ה-FBI משתמש בציוד רדיו מעקב מתקדם ביותר כדי לרגל אחרי כל אחד. למרות שהמעקב הממשלתי שגוי וצריך להיות ברור מדוע המעקב הממשלתי אחר אזרחים גרוע, יש אנשים שמתעלמים מההשלכות השליליות העצומות של האח הגדול שמריגל אחריך יומם וליל. פקידי ממשלה טוענים שדרוש מעקב כדי להילחם בפיגועים פוטנציאליים, אבל זה רק עילה, תירוץ עלוב להצדיק ולשמור על מנגנון המעקב האגרסיבי חזק.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.