הדרך הטובה ביותר להאזין למוזיקה במכונית שלך

אחד הדברים הגדולים ב-Apple iPod הוא שהוא מאפשר לך לקחת את כל המוזיקה שלך לכל מקום. קטן יותר מגודל חפיסת קלפים, ה-iPod יכול לאחסן בקלות אלפי השירים, הספרים והמשחקים האהובים עליך. טבעי שיהיה רצון להביא את הניידות שמספק האייפוד איתך גם כשאתה ברכב! כולנו יודעים שזה לא רעיון טוב, וברוב המקרים לא חוקי לנהוג ברכב עם אוזניות באוזניים. אז מה ניתן לעשות כדי לעזור להביא את הנוחות של ה-iPod שלך לרכב שלך בצורה בטוחה וקלה?

ובכן, אם יתמזל מזלך שיש לך מכונית חדשה שמספקת יציאת אייפוד, זה קל כמו לחבר אותה לרכב ואתה מוכן. לאלו מאיתנו שלא כל כך ברי מזל, האפשרויות שלנו מוגבלות במקצת. ישנה אפשרות אחת שמאפשרת לחבר את האייפוד לסיפון הקסטות של המכונית שלך באמצעות מתאם מיוחד, אבל קח את זה ממני, זה כאב. הבעיה הנוספת היא שלאנשים רבים אין יותר חפיסות קלטות במכוניות שלהם, כך שזו לא תהיה אופציה אם יש לך רק נגן CD מותקן.

האפשרות השנייה שלך יכולה להיות שתתקין מערכת סטריאו חדשה במכונית שלך שיש לה שילוב של iPod. אמנם זו אפשרות טובה, אבל היא יקרה. באופן אישי, אני לא אוהב את המראה של מערכת סטריאו לאחר השוק במכונית שלי. לרוב הוא אינו תואם לשאר הפקדים בתוך תא הטייס ואינו נראה טוב כמו הציוד המקורי.

אילו אפשרויות נוספות יש לך? משדרי אייפוד FM! לי אישית יש עבודה שדורשת שאני נוהג הרבה. השתמשתי במשדרי FM של iPod, מאז שקניתי את ה-iPod הראשון שלי, ונהניתי מכל היתרונות שהוא מביא לשהייה במכונית שלי לפרקי זמן ממושכים. אני מאזין למוזיקה ופודקאסטים באופן קבוע, ומשדר ה-FM שלי עשה עבודה נהדרת כדי להקל עליי. ניסיתי משדרים רבים ושונים במהלך השנים, וגיליתי שהם באמת עובדים מצוין. הבעיות היחידות שנתקלתי בהן בעבר איתם זה כשאתה נוסע לערים גדולות, לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא תדר פתוח שאינו מתנגש עם משהו שכבר נמצא בשימוש.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.