הובלת בן משפחתך הנכה קלה עם רכב על כיסא גלגלים

אם בן משפחתך הנכה קטן וקל משקל, זה עשוי להיראות פשוט פשוט להרים אותם מכיסא הגלגלים לרכב ולאחר מכן לאחסן את כיסא הגלגלים ברכב. אולם לאחר מספר פעמים בכניסה ויציאה מהרכב, גם בן המשפחה וגם כיסא הגלגלים הופכים לכבדים. זה מעמיס גם על האדם שמבצע את ההרמה. אבל, כמובן, אתה רוצה שבן המשפחה שלך יצטרף אליך לטיולים, וזה הכרחי אם בן המשפחה הזה הוא ילד.

רכב לכסא גלגלים הוא הפתרון לבעיה זו. רכבים אלו הוסבו מרכבים רגילים, לרוב טנדרים, לרכבים נגישים לכיסאות גלגלים. הסבות אלו דורשות שינויים מבניים וכן התקנה של מכשירי ניידות כדי להפוך אותו בטוח ונוח לאדם הנכה, כמו גם לשאר בני המשפחה.

רכב לכיסא גלגלים הוא בדרך כלל טנדר בגודל מלא או מיניוואן. לעתים קרובות הרצפות מונמכות, ולעיתים התקרות מורמות כדי לאפשר מרווח גחון מספיק כדי שהאדם מוגבל בכיסא גלגלים יהיה נוח. יש להסיר מושבים כדי לאפשר מקום גם לכיסא הגלגלים. ניתן להוסיף גם מושבים מיוחדים המאפשרים העברה נוחה מכיסא הגלגלים לאחד המושבים הקדמיים.

בנוסף לשינויים לתוספת מקום, מעליות ניידות נחוצות כדי להפוך את הכניסה והיציאה מהרכב לכסא הגלגלים לפשוטה. מעליות אלו עשויות להיות רמפה או מעלית פלטפורמה המאפשרת גישה דרך הדלת הצדדית או הדלת האחורית. במקרים מסוימים כיסא הגלגלים מאובטח לרציף ונשאר שם במהלך הנסיעה, או שיכול להיות מיקום אחר שבו ניתן לאבטח את כיסא הגלגלים ולנסוע במהלך התנועה.

אם הנכה מעוניין לנהוג ברכב משלו, נדרש שינוי נוסף. זה כולל שינוי בקרות בהתאם להיקף הנכות. במקרים מסוימים ניתן לשנות את בקרות הרגל, אך ברוב המקרים נדרשות בקרות יד. הטכנולוגיה מתקדמת במהירות וטכנולוגיה זו אינה יוצאת דופן. ג'ויסטיקים, משטחי מגע והיגוי אלקטרוני כולם אפשריים עם השינויים הנכונים.

הכרת האפשרויות הרבות הקיימות ברכב על כיסא גלגלים מעניקה לכם את הכלים למציאת רכב שיעניק עצמאות לנכים ויאפשר הסעה קלה יותר של מוגבלים לכיסאות גלגלים. החיים לעולם לא יהיו אותו הדבר לאחר שתחווה את הנוחות והקלות של הובלת בן משפחתך הנכה ברכב עם כיסא גלגלים.

About admin

Check Also

מציאת ביטוח ואן זול

כאשר מחפשים ביטוח טנדר, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ששולפים את פנקס הצ'קים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.