הובלת רכב – נדרשת מעט עבודת חקירה

צריכים לשלוח את הרכב אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל? בחירת חברת הובלת רכב יכולה להיות תהליך מכריע מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות. קבלת החלטה טובה דורשת מעט מחקר וקצת עבודת חקירה.

לפני שנכנסים לפרטים של חברה כלשהי, תחילה עליך לוודא שהחברה 1) יכולה לשלוח לאן ומתי שאתה צריך את זה ו-2) שזה מתאים לתקציב שלך. אם אחת מהחברות שבהן אתה מעוניין לא עומדת באף אחד משני הקריטריונים המובילים האלה – תבטל אותם עכשיו לפני שתתעמק יותר מדי במחקר שלך.

בשלב הבא כדאי לבדוק את הרישיון והביטוח שלהם. חברות בעלות מוניטין מורשות בדרך כלל מהמדינה או מהעירייה המקומית. בדוק את מספרי הרישיונות שלהם – חברות רבות להובלת רכב שמות את מספרי הרישוי שלהן בתחתית דפי האינטרנט שלהן או במסמכי התנאים וההגבלות שלהן. בנוסף, כדאי לברר איזה סוג של נזקים מכוסים בפוליסת הביטוח.

לחלק מחברות הובלת רכב אין אפילו ביטוח – תמאס מהן. חלק מאותן חברות הובלה לרכב שיש להן ביטוח עשויות לכסות רק שריטות בצבע שקורות במהלך ההובלה, בעוד שאחרות יכסו כמעט את כל הנזקים, בעוד שאחרות מכסות אפס נזק שעלול לקרות לרכב שלך.

כעת עליכם להחליט האם יש להוביל את רכבכם בקרוואן סגור או בקרוואן פתוח. נגררים פתוחים הם בדרך כלל זולים יותר ובכל זאת, הם מהווים סיכון שהמכונית שלך תינזק מפגעי מזג האוויר. מצד שני, נגררים סגורים הם בהחלט יקרים יותר אבל הם דרך הרבה יותר בטוחה להובלת רכב.

להובלת רכב בטוחה ואמינה, זכרו את הטיפים עליהם דיברנו כאן ותהיו בטוחים שתהיה לכם עסקה מוצלחת וללא לחץ.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.