הודעות מחלקת הביטוח של טקסס ו- Texassure על אי ציות לרכב

מחלקת הביטוח של טקסס (TDI) הודיעה כי כבר באביב 2010 יישלחו הודעות אי התאמה בדואר לבעלים של רכבים לא מבוטחים. ההודעה תספק אזהרה למי שנוהג ללא מבוטח – יהיה צורך לתקן את המצב באופן מיידי. ההודעה תפרט את הקנסות הפוטנציאליים על נהיגה בלתי מבוטחת ותייעץ לעבריינים חוזרים שהם עומדים בפני השעיית זכויות הנהיגה.

הודעות אי הציות יוצאות כחלק מתוכנית אימות נהגים בלתי מבוטחים של TexasSure שהועברה על ידי בית המחוקקים ה-79. החוק מחייב את המבטחים להגיש את פרטי המבוטחים הפעילים שלהם למדינה, אשר בתורה מתאימה את מספרי זיהוי הרכב (VIN) שהוגשו עם מספרי ה-VIN הכלולים במאגר הרכב הרשום ב-TxDMV. מתוך מספרי ה-VIN שהוגשו על ידי מבטחים, 99 אחוז הותאמו בהצלחה למאגר רישום הרכב.

אחד מכל ארבעה אינו מבוטח

בעוד ש-TDI לא תפרסם נתונים סטטיסטיים ספציפיים, על פי הערכות לפחות, אחד מכל ארבעה כלי רכב בכבישי טקסס אינו מבוטח כרגע. ביוני 2008, ניתנה גישה לתוכנית TexasSure לקציני DPS ולכל 254 משרדי המס המחוזיים. התוכנית הייתה להיט מיידי. "נהגים אימצו באופן גורף את מסד הנתונים של TexasSure, במיוחד בהתחשב בשיעור ההצלחה של 99 אחוז של התאמת כלי רכב לכיסוי הביטוחי שלהם", אמרה רבקה דאביו, מנהלת שמות רכב ורישום של TxDMV. "זה הוכח כמשאב אדיר לזיהוי אנשים ללא ביטוח." הודעות נשלחות כעת בדואר לאחוז אחד מהמבוטחים שהמבטח שלהם דיווח על כיסוי, אך לא ניתן היה להתאים את מספר ה-VIN שלהם לרישום רכב נוכחי.

ניטור שוטף של רכבים לא מבוטחים

"סוכני הביטוח של טקסס ואזרחים כאחד חיכו זמן רב לזמן הזה". מעירה כריסטין האדלסטון, נשיאת ברית סוכני הביטוח של טקסס (AIAT). ה-AIAT מילא תפקיד משמעותי במעבר וביישום של תוכנית TexasSure.

רשויות אכיפת החוק ברחבי המדינה שלנו שיבחו את המערכת והעריכו את היכולת לוודא אם רכב מבוטח רק על ידי הפעלת מספר לוחית הרישוי שלהם. עם זאת, זה תמיד היה בראש סדר העדיפויות שלנו למנוע מהבלתי מבוטח מלכתחילה לעלות על ההגה. הודעות אלו ישמשו גישה יזומה לצמצום מספר הנהגים הלא מבוטחים ואנו משבחים את ה-TDI על כל מאמציהם להביא אותנו לנקודה זו.

TDI ייעצה למבטחי רכב שהודעות אי-הציות יתחילו באביב 2010. כל כלי הרכב הרשומים יעברו מעקב על בסיס שוטף כדי לעקוב אחר מצבם המבוטח. לאחר שרכב רשום כלא מבוטח במשך תשעה (9) שבועות רצופים, מכתב אי התאמה יישלח בדואר לבעלים הרשום.

סוכני ביטוח, האם אתה מוכן לטפל בעסק החדש?

"הסוכנים צריכים להיות מוכנים. אלה עומדות להיות שוב שנות השמונים". אומרת מרי אן הוטן, מנהלת שטח בביטוח רכב GAINSCO. מרי אן עבדה עבור סוכנות ביטוח בשנת 1982 כאשר חוק ביטוח חובה עבר תחילה בטקסס. "הטלפונים שלנו צלצלו כל לילה עד חצות. היינו צריכים לכבות את הטלפונים בלילה, למרות שהם צלצלו, כי פשוט לא יכולנו להתמודד עם עוד עסקים".

Insurance Technologies Corporation מציעה ארבע חבילות תוכנה מרכזיות לסוכני ביטוח כדי ליצור לידים, להפחית את זמן הצעת המחיר והכריכה, ולייעל תהליכי שירות לקוחות. עכשיו זה הזמן לתת מענה לצרכי האוטומציה שלך כדי שתהיה מוכן לשנה החדשה.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.