החזר מס על שימוש ברכב בכביש מהיר – האם הגשת?

האם הגשת דוח מס לשימוש ברכב בכביש מהיר? הרבה עסקים משתמשים בכבישים הרבה יותר מאחרים. למשל, משאיות גדולות שמעבירות סחורות מחוף לחוף נמצאות כל הזמן בדרכים, מה שמוסיף להידרדרות ולפעמים לתנאי הדרך הכאוטיים.

הכסף כדי לשמור על הכבישים שלנו צריך להגיע מאיפשהו, והרבה מהכסף מגיע ממיסים. מס אחד כזה הוא Heavy Highway Vehicle Use Tax, מס שמשלמים בעלי רכבים מסחריים שמשקלם יותר מ-55,000 פאונד או יותר.

הכסף מועבר כדי לעזור למדינות לתחזק ולבנות כבישים חדשים ברחבי המדינה, כמו גם למגוון מטרות אחרות המועילות למערכות הכבישים המהירים שלנו.

פטורים

לא כל מי שמפעיל רכב גדול צריך לשלם את המס. כלי רכב שאינם מבלים זמן רב בכבישים, מכונות כבדות שאינן מיועדות לכבישים המהירים וכלי רכב המשמשים למטרות ממשלתיות, כולם פטורים.

גם רכבי חירום של ארגוני מתנדבים, כמו מכבי אש מתנדבים, לא צריכים לשלם, ואפילו ארגוני איסוף דם מוסמכים נמצאים בבירור.

אבל חשוב לדעת שאתה יכול אפילו להיענש על אי הגשת הגשת גם אם אתה פטור, אז וודא שאתה יודע מה אתה עושה לפני שאתה מחליט שאתה פטור.

התהליך

כדי לשלם את המס, עליך להגיש את טופס 2290 למס הכנסה. יש לבצע את התשלום בסך הכל בכל פעם; אתה לא יכול לשלם רק תשלום חלקי.

לאחר שביצעתם את התשלום, מומלץ לשמור את הטופס שלכם זמין ובמשאית שלכם, מכיוון שלעתים קרובות הרשויות עשויות לבקש לראות הוכחה לכך ששילמתם את האגרה.

איפה לשלם

בעבר, ניתן היה להגיש את החזר המס על שימוש ברכב בכביש מהיר רק במשרד המקומי או על ידי דואר ארצות הברית. היית צריך להיכנס למשרד ולאסוף את הטופס, או שאתה יכול להיכנס לאינטרנט ולהוריד אותו בעצמך, אבל אחרי שמילאת אותו, היית צריך לשלוח אותו עם תשלום או לשלוח אותו בדואר.

והתיוק באמצעות דואר חלזונות, לעומת זאת, לקח הרבה יותר מדי זמן, הותיר אותך ללא הוכחות ובכך לא תוכל להשיג ביטוח או ליסינג על משאית.

הגשה אלקטרונית

אבל מאז אוגוסט 2007, זה הפך להיות אפשרי להגיש את המסמכים באינטרנט, וזה כמובן הרבה יותר נוח מהגשה אישית ומבטל את התהליך הארוך של ביצוע זה באמצעות פוסט.

כעת, במקום לצאת מגדרו לשבת במשרד ולחכות בתור לתיוק הניירת, תוכלו לבטל את כל המטרד ולהפוך אותו לאוטומטי מהמשרד או מהבית.

עדיין תצטרך לקבל את הוכחת התשלום שלך, אבל באינטרנט ניתן להוריד אותה ולהדפיס אותה תוך פחות משעה.

לעולם אל תמנע מאחריות

לעולם אל תחמיצו תשלום או, אפילו גרוע מכך, אל תצליחו אפילו להגיש החזר מס לשימוש ברכב בכביש המהיר שלכם. יגבו אגרות איחור, ובמידה וקיים חשד שאתם מתחמקים ממס, ניתן להעמיד אתכם לדין ולהטיל עליכם קנסות, מאסר או מעצר ביתי.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.