היכן להרכיב מגברים לרכב

ישנם מספר מקומות במכונית שלך להתקנת מגברים לרכב שלך. בדרך כלל ניתן להרכיב אותך עם 4 ברגים בלבד. הברגים שבהם אתה משתמש יהיו תלויים במה אתה מתברג לתוכו, עץ, מתכת וכו'. אתה כן רוצה להרכיב את מגבר המכונית שלך לפחות 3 מטרים מהרסיבר שלך, אם כי כדי למנוע את הסיכוי לקבל הפרעות כלשהן במקלט שלך. לוודא שציוד הסטריאו שלך מותקן בצורה מאובטחת יכולה לעזור למנוע מכנסיים קצרים ובעיות אחרות בסטריאו שלך.

אז איפה אתה רוצה להתקין את המגברים לרכב שלך?

1) מתחת למושב הקדמי

הרכבת מגבר מתחת למושב הקדמי יכולה להיות בטוחה ומאובטחת עבור מגבר הרכב שלך. יתרון נוסף של התקנת המגבר שלך מתחת למושב הקדמי הוא שאתה יכול להפעיל כבלי תיקון קצרים בהרבה למגבר שלך. זה גם נחמד כי זה יהיה מהדרך.

חסרון ברור של הרכבת מגבר לרכב מתחת למושב הוא שתצטרכו להסיר את המושב כדי להתקין את המגבר. לפעמים הסרת המושב עלולה לנטרל את מערכת כרית האוויר SRS במכונית שלך. כמו בכל פעם שאתה עובד על מערכת חשמל לרכב, תרצה להקפיד לחבר את מסוף המצבר השלילי של המכונית. חסרון נוסף בהרכבת מגברים לרכב מתחת למושב הקדמי הוא שרק מגברים קטנים יותר יכנסו מתחת למושב.

2) בתא המטען או בפתח המכונית שלך

מקום נפוץ להתקנת מגברים לרכב שלך הוא בתא המטען או בצוהר. היתרון בהרכבת מגברים בתא המטען הוא שיש לך הרבה יותר מקום בתא המטען למגברים גדולים יותר. זה גם קרוב יותר לרמקולים המשנה והאחוריים שלך. תא המטען יכול גם להיות מקום טוב להסתיר את המגברים שלך כך שתוכל לשמור עליהם מפני עיניים לא רצויות.

החיסרון בהתקנת המגבר שלך בתא המטען הוא שאתה צריך להפעיל כבלי RCA ארוכים יותר ובדרך כלל חוטי חשמל ארוכים יותר. בעלות חוטי חשמל ארוכים יותר בדרך כלל אומר שאתה צריך חוט עבה יותר. הקפד לחקור כדי לוודא שאתה משתמש בכבל בגודל הנכון עבור המגברים שלך. חסרון נוסף בהרכבת המגבר שלך הוא שהוא יכול להפריע כשהוא מותקן בתא המטען.

דבר אחד שאתה רוצה לזכור הוא שמגברים לרכב יכולים לייצר הרבה חום. זה דבר אחד שתרצה לקחת בחשבון כשאתה בוחר היכן להרכיב את המגבר שלך. סנפירי הקירור של האמפר יצטרכו קצת מקום כדי לפזר את החום. לתת למגברים כמה אינצ'ים זה מספיק מקום כדי לשמור על המגבר שלך קריר. לעולם אל תרכיב את המגבר שלך הפוך. זה יגרום לחום להקרין בחזרה לתוך המגבר ולהפוך אותו לחם מאוד. ודא שאתה גם משאיר מקום מספיק עבור החוטים היוצאים מהמגבר.

אם אתה מתקין מגברים לרכב על רצפת רכב או פאנל, תרצה לוודא שאתה יודע בדיוק מה יש בצד השני של הפאנל שאתה מתברג או קודח לתוכו. אתה לא רוצה להבריג לתוך בלם או קו גז, או אפילו לתוך מיכל הדלק שלך.

הרבה פעמים אתה יכול להתקין את מגבר הרכב שלך בחלק האחורי או העליון של קופסת הסאב וופר שלך. זה יכול להיות מאוד נוח אם אתה מוציא את המגברים והסאבים של המכונית שלך מתא המטען או הצוהר כדי לפנות מקום לפריטים אחרים על בסיס קבוע. לפני שתתחיל בהתקנה שלך הוא להכין תוכנית לפני שתתחיל. לעולם אל תמהר בהתקנה שלך ותן לעצמך מספיק זמן להתקין את מגברים לרכב וסאב וופרים.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.