הסרת DIN כפול

האם אתה מחפש טיפים קלים כיצד להסיר את מערכת הסטריאו של המכונית שלך? אז אל תחפש יותר! בין אם מדובר ב-DIN כפול או ב-DIN יחיד, אתה יכול לעשות זאת ב-5 צעדים פשוטים בלבד. אם אתה רוצה לדעת יותר, אז אתה צריך לקרוא את המאמר הזה.

עבור בעלי מכוניות שצריכים להסיר את מערכת הסטריאו מהמפעל שלהם לצורך החלפה או תיקונים צריכים לבצע כמה צעדים. הגודל הסטנדרטי של ה-DIN הוא 2 אינץ' על 7 אינץ', והוא נפוץ במכוניות, רכבי שטח ומשאיות קלות. למכוניות גדולות יותר ולמכוניות יוקרה יש סטריאו בגודל כפול מאשר למכוניות רגילות – זה נקרא ה-DIN הכפול. אם אינך יודע כיצד להסיר את ה-DIN הכפול שלך, אז אתה יכול להזמין טכנאי שמע לרכב שיעשה את העבודה עבורך.

לפני שתתחיל, הנה הדברים שתצטרך:

1. מברג

2. כלי להסרת פאנל

3. פלייר או מפתח ברגים מתכוונן

להלן ההוראות:

1. כדי לקבל גישה למסופי המצבר, הרם את מכסה המנוע של המכונית שלך. על ידי שימוש במפתח ברגים מתכוונן, שחרר את הבורג שמהדק את הכבל למסוף השלילי. הסר את הכבל מהסוללה והנח אותו במקום בטוח. היכנס לתוך המכונית שלך.

2. הסר את הפאנלים מהלוח המחוונים. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביצוע ההוראות המופיעות במדריך של המכונית שלך.

3. הסר את הברגים והבורג בפינות של יחידת ראש ה-DIN הכפול עם מברג או שקע ומנהל פיליפס. יש כמה מכוניות שצריכות כמה כלי חילוץ מיוחדים. עבור מותגי רכב אלה שכמו מאזדה, אאודי ופורד, השתמשו בכלים לתוך החריצים של הפנים של היחידה. משוך את היחידה מהרציף מספיק טוב כדי להגיע לאנטנת הכבל והחיווט המחוברים לחלק האחורי של יחידת הסטריאו.

4. הסר את החיווטים המחוברים לשקעים בחלק האחורי של היחידה. לחיווטים עשויים להיות מנגנוני שחרור שחייבים להיות מחוברים לפני ניתוק הכבלים. עיין במדריך התיקון להוראות ספציפיות לפני שאתה מושך את מחברי הכבלים מהשקעים בפאנל האחורי של היחידה.

5. נתק את כבל כבל האנטנה מהשקע בפינה השמאלית התחתונה של הפאנל האחורי של הסטריאו. הנח את הפאנל במקום בטוח.

אלו הם 5 השלבים הקלים כיצד להסיר דין כפול או סטריאו לרכב. אם אתה לא בטוח איך לעשות את זה, אז אתה יכול לשכור מישהו או לבקש עזרה מחבר שלך. בהצלחה!

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.