הפיתוי של כדורגל בתיכון טקסס

גם אם מעולם לא הייתם במשחק פוטבול בתיכון בטקסס, אתם בוודאי יודעים שהמשחקים האלה והאוהדים שעוקבים אחריהם שונים במקצת ממשחקי כדורגל ומאוהדים אחרים בתיכון. בטקסס, כדורגל הוא לא ספורט וזה לא פעילות חוץ-לימודית. לא, זה כמעט הועלה לרמה של דת. לומר שחובבי כדורגל בתיכון בטקסס מתלהבים מהמקום יהיה אנדרסטייטמנט; אנדרסטייטמנט ענק.

אורות ליל שישי אולי היו קודם ספר פופולרי ואחר כך סרט, אבל הכל התחיל בסיפור האמיתי של עונה אחת עם הפנתרים הפרמיים של אודסה. הוליווד לא הייתה צריכה לשאוב את סיפור החיים האמיתי של נבחרת התיכון בטקסס עם בדיה; הסיפור האמיתי כבר היה מספיק אגדה כדי לשאת אותו כל הדרך אל מסך הכסף.

אם אתה חושב שאתה מכיר כדורגל בתיכון, לא ראית כלום עד שראית את זה ממדינת הכוכב הבודד. אפילו בתי הספר הקטנים יותר ממש מעורבים. זה לא נדיר לראות קרוואנים שלמים נוסעים בכבישים המהירים של טקסס בלילות שישי; קבוצת הכדורגל, קבוצת התרגיל, המעודדות, הלהקה הצועדת והספונסר. כל זה יכול לדרוש בקלות תריסר אוטובוסים או משהו כזה. וזה אפילו לא כולל את המוני ההורים והמעריצים שמטיילים יחד איתם. במעט יחסית אירועים אחרים תראו מעריצים אדוקים נוסעים מאות קילומטרים למשחק פלייאוף; וזכור שבטקסס זה אפשרי לחלוטין. הגבול ממזרח למערב נמתח כמעט אלף קילומטרים.

אז, מה בדיוק יש בכדורגל בתיכון בטקסס בפרט שנראה שמושך קהל כה המוני? למרות שאולי אין תשובה סופית לשאלה הזו, יש בהחלט ודאות אחת: לשום דבר אחר על פני כדור הארץ יש את אותה עוצמה ותשוקה. אתה יכול להרגיש את זה מהדהד באוויר כשאתה נכנס לכל אצטדיון כדורגל בתיכון ברחבי המדינה.

אוהדי כדורגל בתיכון בטקסס אינם נלהבים רק מכדורגל; הם חיים את זה ונושמים את זה. בכל ערב שישי נתון במהלך עונת הכדורגל בטקסס, סביר להניח שתראה אלימות ביציע בערך כמו שאתה נמצא על הדשא, אם במקרה אוהד אחד יחמיר אחר.

וזה אפילו לא מזכיר את היריבות שיכולה להתרחש בין קבוצות בטקסס. למרות שזה לא נדיר בכלל שערי שכנות ברחבי המדינה יוצרות יריבויות כדורגל בתיכון, הטקסנים לוקחים את זה לרמה חדשה לגמרי. במקרים רבים, יש להזעיק שוטר נוסף במהלך משחקי יריבות גדולים רק כדי לשמור על השקט בין הקהל. בכמה מקרים, חלק מהעיירות נאלצו להפסיק אפילו לשחק אחת עם השניה בגלל האלימות שהתפתחה בין אוהדים ביציע ובצד במהלך משחקי יריבות.

אולי קצת קשה לתאר את הפיתוי המדויק של כדורגל בתיכון בטקסס, אבל דבר אחד בטוח: אתה מרגיש את זה כשאתה חווה את זה.

אם שאר העולם אוהב כדורגל, הטקסנים אוהבים כדורגל.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.