ואן ביטוח – עשה את המחקר שלך

אם בבעלותך טנדר, זו גם אחריותך לשמור עליו. ניתן להשתמש בטנדרים הן למטרות מסחריות והן לשימוש אישי. מדינות רבות הפכו את ביטוח הטנדרים לחובה, במיוחד אם הטנדר משמש לשימוש עסקי או מסחרי. בהתאם לסוג הפוליסה שאתה רוכש, פרמיית הביטוח תשתנה.

אז למה לקחת ביטוח טנדר?

יש לזכור כאן שכאשר אתם קונים ביטוח, אתם קונים שקט נפשי וזה יעזור לכם להתרכז בליבת העסק מבלי שתצטרכו לדאוג לתקריות שצפויות להתרחש ושאינן בשליטתכם. בהיעדר כיסוי ביטוחי ובמידה ונגרם נזק לסחורה או תאונה כאשר הטנדרים שלכם מסתובבים בכבישים, תצטרכו לעשות את הסיבובים של רשויות החוק ואף עלולים להיגרר לבית המשפט. כל זה יגבה מחיר מהזמן, המאמץ והעלות שלך וזה משהו שבוודאי תרצה להימנע ממנו.

לפיכך, לפני שאתה יוצא לעסק שלך, הקפד לוודא שיש לך כיסוי ביטוחי נאות של טנדרים במקום. הבה נבחן את סוגי הביטוח הזה וכיצד הם יכולים להועיל לך.

א) הנפוצה והמומלצת ביותר היא פוליסת ביטוח הטנדר המקיף. זהו אחד שמכסה אותך מפני כל האירועים ולמרות שבצד היקר הוא שווה מאוד במיוחד בימים הראשונים של העסק שלך. הסיבה לכך היא שאינך רוצה לשלם פיצויים ללקוחות או לצדדים שלישיים עקב פגמים שעלולים לקרות או בגלל תקלה כלשהי מצדך או מהאדם הנגדי. כיסוי מקיף הוא טוב מכיוון שהוא מגן עליך במהלך הימים הראשונים שלך וברגע שאתה מקבל את הביטחון, אתה יכול להשאיר באופן סלקטיבי היבטים מסוימים של ביטוח זה כדי שיתאימו לעסק שלך. אתה יכול להתמקד בבניית העסק שלך הרבה יותר טוב.

ב) ביטוח טנדר אחריות צד ג' הוא חובה מבחינה משפטית ואתה לא יכול להרשות לעצמך שלא לקבל אותו. עם זאת, היקפו מוגבל ומכסה רק את הצדדים השלישיים שנפגעו עקב כל תאונה או תקלה. לכן אסור להסתכל על כיסוי זה באופן מבודד ועליך לשלב אותו עם כל פוליסה מתאימה אחרת שתוכל לכסות גם את האינטרסים העסקיים שלך.

ג) פוליסת ביטוח טנדר טרנזיט היא כזו המגנה על נזקים לסחורה שאתה נושא בטנדרים שלך והיא יעילה מאוד אם אתה עוסק בתחום הלוגיסטיקה.

האמור לעיל הם רק שלושה סוגי פוליסות רבים אחרים הזמינים. לבסוף, זה תלוי בך לערוך מחקר הולם על סוגי הפוליסות השונים ורק לאחר מכן לפנות לסוכן או מתווך לערוך עבורך את פוליסת ביטוח הטנדרים המתאימה לך.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.