חגי חוף קורניש

מחוז קורנוול ממוקם על חצי אי, כך שחופים הם פחות או יותר בלתי נמנעים כשאתם נופשים כאן. ובהתחשב בכמה נוף החוף יפה, זה דבר טוב. למעשה, הסיבה הנפוצה ביותר שאנשים מבקרים בקורנוול היא ליהנות מהחוף. שמש, חול והשתוללות, עם פירות ים טריים ומשגעים והנה, חופשת חוף קורניש!

החופים הדרומיים משקיפים על תעלת למאנש בעוד שחוף קורנוול הצפוני נופל לתוך האוקיינוס ​​האטלנטי. קו החוף הצפוני סבל מזג אוויר אטלנטי סוער במשך מאות שנים, מה שגרם לצוקים הדרמטיים שאנו רואים כיום. יש שפע של מפרצים ומפרצים לאורך קו החוף הזה. גם כאן יש הרבה חופי גלישה משובחים.

החוף המערבי של קורנוול פופולרי גם בקרב נופשים. שחיקה של קו החוף ברובו גרניט הובילה לרצועות עצומות של חול זהוב דק. במהלך חודשי הקיץ עיירות מערב קורניש כמו סנט איבס והייל מוצפות בתיירים המעוניינים ליהנות מהחופים המדהימים. שפך הייל הוא גם בית גידול חשוב לחיות בר, בעיקר עבור ציפורים נודדות.

החופים הדרומיים והדרום מזרחיים הם גם חוליים, אם כי יש כתמים מוגנים שבהם החול הופך גס יותר ולעתים חלוקי נחל. עם זאת, באופן כללי, ישנן רצועות חוף חוליות רבות לאורך קו החוף של קורניש. רוב החופים ידידותיים למשפחות, כמו גם טובים לגלישה. אם הגלישה היא המטרה העיקרית שלך, אולי תרצה לחפש חופים הידועים במיוחד בכך.

מספר אתרי תיירות מציעים דירוגים מפורטים ומידע על חופים בודדים. אלה יכולים להיות שימושיים מאוד בעת תכנון החופשה שלך. אתה יכול גם לחפש רשימה של חופי קורניש עם דגל כחול באינטרנט. מעמד הדגל הכחול מוענק לחופים על ידי גוף סביבתי בינלאומי בלתי תלוי, ומסמל מצוינות סביבתית ופיתוח תשתית בת קיימא. כמה חופי הדגל הכחול בקורנוול הם Porthtowan, Porthmeor ו-Porthminster, בסנט אייבס.

קורנוול היא יעד פופולרי לא רק בקרב הבריטים, אלא גם בעולם. קו החוף הדרמטי המרהיב והנופים המדהימים הם אגדיים משהו. המחוז רגיל לקבל מבקרים ולכן מצויד היטב לענות על כל צרכי התיירים. יש מגוון רחב של מלונות ואתרי נופש על חוף הים, וגם קוטג'ים וצימרים פופולריים בקרב מטיילים.

חופי קורניש מועדפים גם על החניכים. ישנם מספר אתרי קמפינג לאוהלים וקרוואנים ברחבי קורנוול, בעיקר לאורך החופים. לרוב אתרי הקמפינג בקורניש יש מתקנים מודרניים ברמה עולמית, כך שקמפינג או שיירות מציעים את הטוב שבשני העולמות – נוחות מודרנית כמו גם חווית חוץ. זה כנראה מה שהופך אותם לפופולריים כל כך בקרב משפחות.

קורנוול ראתה מהפכה קולינרית בשנים האחרונות. בעוד שהמחוז תמיד היה מפורסם בפינוקים המסורתיים שלו כמו קרם קרם, מאפים קורנישים ותבשיל דגי קרם קורניש המפורסם, לאחרונה צצו מספר מסעדות משובחות ואפילו מסעדות עם כוכבי מישלן בסמוך לכמה חופי קורניש. אוכל טעים הוא רק עוד סיבה ללכת לחוף קורניש!

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.