חיבור רמקול

חוט רמקול, מפואר או יקר קרא את הגיליון הזה לפני חיבור המגבר שלך. מקרים מסוימים חוט עבה וגבוה עלול לגרום לבעיה רבה יותר מאשר החומרים הרזים הרגילים.

המונח "מגבר" (קיצור של מגבר) ישמש להתייחס לכל רסיבר, מגבר משולב או מגבר כוח.

השתמש בזהירות יתרה בחיבור כל מגבר מוצק (טרנזיסטור). ודא שהמגבר כבוי לפני חיבור הרמקולים. לאחר מכן ודא שהחוטים שלך ארוכים מספיק כדי להגיע לרמקולים בחתיכה אחת – במקום לחבר מספר חלקים יחד. כאשר מחברים את החוט למגבר ולרמקול, ודא שיש לך את ה"מחברים" המתאימים על החוט כדי להתאים עם המסופים שלהם. ישנם סוגים רבים של שקעים, שקעים וכו', המשמשים ליישום זה. אנחנו יכולים לספק לך את המחברים האלה או לשלוח אותך למקום שיש להם אותם. לעתים קרובות אין צורך בתקעי מחברים ופשוט "פחת" את החוט התקוע בהלחמה מספיקה. באופן כללי חוטים רופפים אינם טובים ברמקול או במגבר!

מה לגבי חוט עבה ומתקדם?

האם סוג זה של חוט עושה הבדל? אם אורך החוט הוא יותר מ-50 רגל, ייתכן שיש אובדן אות לחפצים הקלים שאנו מחלקים ברכישה (מד 18). חוט עבה יכול להוות בעיות משלו. הבעיה העיקרית היא שלעתים קרובות הוא עבה מכדי לחבר אותו בצורה נקייה למגבר או לרמקולים. אתה חייב לעשות כל מה שצריך כדי להפוך את החוט קטן מספיק בקצה כדי ליצור חיבור נקי. ניתן לעשות זאת באמצעות מחברים מיוחדים או לדלל את מספר המוליכים ולצלול אותם.

בדוק את ה"פאזינג" של הרמקולים שלך. במילים פשוטות זה אומר לוודא שהצד החיובי של המגבר יעבור לצד החיובי של הרמקול ושלילי לשלילי גם כן. חיובי ושלילי מסומנים בדרכים רבות ושונות. ברגים אדומים, סימן פלוס (+), "8" וכו', מציינים חיובי; ברגים שחורים, "0", סימן מינוס (-), "G" וכו', מציינים שלילי. קשרו קשר בצד השלילי של החוט כדי שיהיה קל לזהותו מאוחר יותר. בידוד שקוף המציג חוטים בצבעים שונים (בדרך כלל כסף ונחושת) מקל על ההבחנה בין שלילי לחיובי, אך לכל חוטי מוביל תאומים יש קוד כלשהו, ​​כגון רכס או פס צבעוני כדי להבחין בינו לבין האחר.

דבר אחרון: אם הרמקולים שלך הם פחות מ-8 אוהם שאל אותנו לפני שאתה מחבר סט רמקולים נוסף לאותו מגבר!

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.