חמישה דברים אקראיים שתוכלו להכניס בחלק האחורי של טנדר טרנזיט מסוג פורד

טנדר פורד טרנזיט הוא סוס עבודה שלא דומה לאף אחד אחר, אבל טנדרים רבים של פורד טרנזיט מנהלים חיים ארציים למדי של הובלת קופסאות משלוח או כלים של מכונאי. למרות שזה בסדר ובאופן כללי זה מה שהטנדר של פורד טרנזיט תוכנן לעשות על בסיס יומיומי, יש עולם של הזדמנויות תחבורה בחוץ. גלה חמישה דברים מטורפים ואקראיים שאתה יכול להעביר מאחור בטנדר פורד טרנזיט. בהתבסס על העובדה שפורד מכרה מיליוני טנדרים אלה במהלך השנה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאם אנשים עוד לא העבירו את הדברים האקראיים האלה בחלק האחורי של טנדר, הם בוודאי שקלו זאת.

פסנתר- למען האמת, אנחנו די בטוחים שהרבה פסנתרים הובלו בעבר בטנדר טרנזיט, השאלה היא איזה סוג פסנתר, זקף או כנף? אם ניקח את זה כנתון שפסנתר זקוף יתאים מאחור בואו נבדוק פסנתר כנף. הדבר הראשון שאנו מגלים שישנם סוגים שונים של פסנתרי כנף, מפסנתרי כנף קונצרט ועד פסנתרי כנף תינוקות. בהתבסס על זה, אנחנו חושבים שאתה בהחלט יכול להוביל תינוק גרנד בחלק האחורי של טנדר טרנזיט ולארוז אותו כדי שלא ייהרס. לגבי קונצרט גרנד, אנחנו לא כל כך משוכנעים שהוא יתאים או יגיע בחתיכה אחת.

בייבי פיל- אנחנו בוודאי לא מציעים שהובלת פילי תינוק בחלק האחורי של טנדר טרנזיט הוא רעיון מצוין, אבל אנחנו בהחלט משוכנעים שאם נצטרך, נוכל להכניס פיל תינוק בדחיפה אם נצטרך. טיפ אחד הוא שאם אתם שוקלים להעביר פיל תינוק, היכנסו מהר. במחקר אחד על פיל תינוק בשם Panang, פיל זה העלה 1 ק"ג מדי יום, כלומר לא יעבור זמן רב מדי עד שהוא יהיה גדול מדי או יותר חשוב מדי כבד מדי לשינוע!

מכונית בועה של Isetta- מכונית הבועה של Isetta היא רק באורך 2.29 מ' על 1.37 מ' רוחב, מה שאומר שהיא תתאים בקלות לחלק האחורי של טנדר טרנזיט אם תוכל להרים אותה לשם. אפשר להניח שחבורה של ג'נטלמנים חסונים או משאית מלגזה יכולים להתמודד עם הצד הזה של העניינים, אז אם אתם מחפשים להעביר מכונית בועה בדרך חלופית, מלבד נסיעה בה מ-A ל-B, אז פורד טרנזיט היא אופציה .

המון אנשים – ככל הנראה ב-Bag Jam ב-2010 בפאסקו הצליחו לדחוף 34 אנשים לאוטובוס של פולקסווגן. אנו מעריכים שאוטובוס פולקסווגן קטן בהרבה מפורד טרנזיט, כך שאם תרצה, אנו חושבים שתוכל בקלות להכניס יותר מ-34 אנשים בחלקו האחורי. חיפשנו שיא עולם בהכנסת אנשים בחלק האחורי של טנדר, אבל לא מצאנו. זה נשמע כמו שיא עולמי אחד שמתחנן שייקבע אותו, אם הוא עדיין לא היה.

שעועית ג'לי – כשמחפשים באינטרנט תמצא הרבה הסברים על כמה שעועית ג'לי אפשר להכניס לרכב, אבל נראה שאף אחד לא ניסה לחשב כמה שעועית ג'לי תתאים בטנדר. אנו מניחים שליצרן שעועית ג'לי יש מושג כמה קופסאות של שעועית ג'לי הם יכולים לקבל בחלק האחורי של הטנדר, אבל מבחינת המתמטיקה שלנו, החישוב נראה קצת קשה לחישוב. נלך עם הדמות של, די הרבה.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.