חסוך זמן בחיפוש אחר ביטוח ואן

אם אתם מחפשים את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבור הטנדר שלכם, חיפוש מקוון אחר העסקאות הטובות ביותר יכול לחסוך לכם זמן וכסף. חשוב שתרכשו את סוג הביטוח הנכון. אתה יכול למצוא אפשרויות שונות זמינות ולפעמים הזולה ביותר לא אומר בהכרח שהיא הטובה ביותר.

מספר רב של בעלי רכבים בבריטניה בוחרים לנהוג בטנדרים ולא במכוניות למטרות ביתיות, חברתיות או פנאי. זכור כי טנדרים אלו אינם משמשים בשום צורה למטרות עסקיות או מסחריות. אם אתה מתכוון להשתמש בטנדר שלך למטרות לא מסחריות, עליך להבהיר זאת לספק הביטוח שלך, שכן סוג הפוליסה יהיה שונה מפוליסת ביטוח מסחרית. אם אתה מתכוון להשתמש בטנדר שלך לפעילות העסקית שלך, תצטרך להחזיק בפוליסה המתאימה לצרכים שלך. נניח, למשל, אתה משתמש בטנדר שלך להובלת סחורות, עליך לכלול 'סחורה במעבר' בפוליסת ביטוח הטנדר שלך.

שלושת הסוגים הבסיסיים של כיסוי ביטוח טנדרים הם מקיף, אש וגניבה של צד שלישי וצד שלישי בלבד. עם זאת, זה שונה מכל ספק ביטוח ובדרך כלל נקבע לפי סוג הטנדר שלך ומטרתו. ספקי ביטוח עומדים בקריטריונים ספציפיים. אם אתה מתחת לגיל 21, חברות הביטוח יחשיבו אותך כעל 'סיכון גבוה' ויייקרו את שיעורי הפוליסה שלך. נתונים סטטיסטיים על הכבישים מראים כי נהגים צעירים יותר נוטים יותר להיות פזיזים ולנהוג מהר יותר בהשוואה לנהגים מעל גיל 21. להרבה ספקי ביטוח יש מגבלת גיל מתחת ל-25 לפני שהם נותנים תעריפים נמוכים יותר.

שיעורי הפרמיות נקבעים גם לפי תביעות הנהגים ותיעוד הנהיגה.

לנהגים המציגים רישום תביעות נקי יש סיכוי גבוה יותר לקבל הנחות בפוליסת ביטוח הטנדרים שלהם. 'הנחה ללא תביעות' מפחיתה במידה ניכרת את תעריפי דמי ביטוח הטנדרים שלך. מתן הנחה מסוג זה הוא התגמול של ספקי הביטוח לנהגים נבונים ולנהגים שממעטים להגיש תביעות. חברות הביטוח יכולות גם להציע לך בונוס מוגן ללא תביעות המזכה אותך להגיש מספר מסוים של תביעות לפני שתאבד את ההנחות שלך.

מספר לא מבוטל של ספקי ביטוח מציעים הנחות ניכרות ללקוחות החדשים שלהם. כדאי גם לזכור שספקים רבים אינם נותנים הצעות מחיר אם הטנדר שלך נמצא תחת שם חברה. המשמעות היא שהנהג הראשי של הטנדר צריך להיות בעל הטנדר, הבעלים הרשום ובעל הפוליסה. עמידה בפוליסת ביטוח טנדרים המתאימה היא חיונית, ולכן לפני שאתם רוכשים פוליסה עליכם לוודא שהצרכים האישיים והמקצועיים שלכם מכוסים בהתאם.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.