חפירה עמוקה לתוך ההגדרה של "פוליש לרכב"

ניקוי רכב הוא התקדמות בסיסית בזמן ניקוי או שיפוץ הרכב שלך. מנקי רכב ובעלי רכב רבים אינם מבינים את היתרונות של ניקוי רכבים. זו הסיבה שהם בסופו של דבר עוקפים את ההתקדמות הזו. התוצאה היא רכב נקי יותר מבעבר, אולם עם כל אחד מהפגמים החזותיים קיימים בפועל.

שימוש ברכב נקי על הרכב שלך מפחית עיוותים רבים ברכב שאתה יכול לראות. פוליש ווקס לרכב כמו כן גורם לרכב שלך להיראות נהדר בכל רחבי העולם. ניקוי צריך להיות אפשרי ביד או במכונה. עם זאת, מכונות הן הרבה פחות מייגעות, הידיים יכולות להציע עבודת ניקיון רכבים מטופחת. חלק מהמכונות הבלתי מתפשרות הן גם שימושיות באמת לעבודה בלתי צפויה יחד עם סבירות מחירי ניקוי ריפודי רכב.

הופך את הכתמים לבלתי נראים

יש בנוסף כמה נקודות קשות על הצבע של הרכב שלך שפשוט לא ייעלמו. עם זאת, ברק לרכב אינו חומר ניקוי ולכן אינו יכול להעלים כתמים, הם הופכים הרבה יותר קשה לזהות דרך הצבע המוחלק. אתה בעצם יכול לדמיין איך הרכב שלך נראה נקי בשלב זה.

עושה את המכונית מבריקה ומבריקה

כל מה שהתייחסנו עד עכשיו הצביע על הפיכת הצבע על הרכב לחלק יותר. צביעה חלקה בדרך כלל הופכת את הרכב גם למבריק באמת! בנוסף לכך, גם הניקיון גורם לרכב להיראות מבריק. זה בעצם מרמז שיש לך רכב שהוא כנראה מקסים ככל שזה נראה היה הנקודה שבה קיבלת אותו בהתחלה.

נכון לעכשיו, זה כבר אפשרי עבור כל אחד לשחק מקצוע מקצועי רכב נקי באמצעות מכונות אלה.

התחל את עמדת הניקוי על ידי בחירת הנקיון המתאים לרכב שלך. זה לא משנה אם הניקוי מיועד לצביעה בהירה או עמומה. מה שעושה את ההבדל באינטראקציה של הניקוי הוא שיותר מהצבע, יש לתקן את השכבה הסבירה על גבי הצבע. קיטור ריפוד לרכב הוא בעצם תהליך ניקוי קפדני. כתוצאה מכך, ניתן להשתמש בברק עבור כל ציור.

בכל פעם שנבחר באיזה ניקיון להשתמש, השלב הבא הוא ביטול הפגמים הקטנים בצבע כמו טביעות מערבולת, שריטות וחמצון כבד מגימור הצבע. טביעות סחרור יכולות להיווצר על ידי כביסה או ייבוש לא רצויים. השתמש בכרית חיתוך קצף עם שילוב תרכובת ברק הסורגים עם מלטש DA כדי למנוע עומס זה של פגמים. יש לשטוף את כרית הקצף כרגיל עם צינור או מכונת שטיפה בכוח כדי למנוע ממנה להטביל.

לכן,

זהירות סביב אזורי חיתוך רב-גוני כמו מראות, תמונות ושומרים מורכבים כדי לנסות לא לצרוך את ההשלמה. הבטיחו שהאזור ממשיך להיות רטוב ובקושי מנוצל תרכובת עבור כל לוח. לאחר מריחת חומר הניקוי, ראוי לנקות כל ניקוי נוסף עם מגבות מיקרופייבר.

About admin

Check Also

חלקי ניסאן בנזין 4X4 להפיכת הרכב שלך כמו שתמיד רצית

ההצלחה של ניסן הולכת באהבתה לאנשים, אהבה לחיים ואהבה לרכב. ניסאן תמיד נותנת עדיפות לעקרונות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.