טיפים להפחתת כיסוי טנדר מסחרי

עלויות הביטוח מהוות השקעה גדולה לכל עסק בכל שנת פעילות. למרבה הצער, הצורך בכיסוי הולם מתרחב לעסקים המעסיקים טנדר מסחרי, או טנדרים, הממלאים את דרישות העסק היומיומיות. כיסוי הביטוח הוא חובה על פי חוק בבריטניה, אז הנה מספר מסוים של טיפים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי לוודא שהפרמיות שלך יהיו נמוכות ככל האפשר.

שמור על רישומי נהיגה ללא פגמים:

זו עשויה להיות משימה קשה למדי בהתחשב בעובדה שלעסק יש מספר כלי תחבורה הדורשים מספר נהגים. נהגים המפעילים כלי רכב מסחריים נדרשים לציית לכל החוקים המופיעים בעת שימוש בכבישים מהירים ציבוריים למטרות מסחריות. כאשר נהג כלשהו עובר על החוק, ישנם עונשים מסוימים וקנסות המוטלים המשתקפים ברישום הנהיגה של האדם. לפיכך, חברות המבקשות כיסוי חייבות להגיש רשימת נהגים מועסקים כאשר ספק הביטוח לוקח בחשבון את כל הנקודות המופיעות ברישומי הנהיגה ומתאים את הפרמיה בהתאם. ברור שיותר נקודות ברישומי הנהיגה יגרמו לתשלום פרמיה גבוהה יותר. חשוב לכל עסק המפעיל טנדרים מסחריים לקבוע הנחיות ספציפיות המחייבות בדיוק אילו מגבלות יהיו מקובלות לגבי רישומי נהיגה בעת שכירת נהג שכיר. חברות הדורשות מדיניות קפדנית של ללא פגמים ברשומות נהיגה יחוו דמי ביטוח נמוכים יותר.

פקודות ללא תאונות מורידות את הפרמיות:

כמות התביעות שהיו לבעל פוליסת ביטוח פוטנציאליים בעבר יילקחו בחשבון כאשר ספק קובע את התמחור. משך הזמן בין תביעות לתאונה יילקח בחשבון והוא משתנה מחברה אחת לאחרת. ברור שככל שיש למבוטח פוטנציאלי יותר תביעות, כך הסיכון גבוה יותר בפני חברת הביטוח, ובכך פרמיה גבוהה יותר. לכן, לחברות המעסיקות נהגים עם רישומים ללא פגמים יש סיכוי גדול יותר להיות עם פחות עבר תאונות, מה שיעזור לשמור על פרמיות ביטוח נמוכות יותר.

סוג הרכב חשוב:

בחירה מדוקדקת של סוג הרכב הנכון תשפיע גם על תמחור הפרמיה לכיסוי הביטוח. סוגי רכב ממוקמים בקטגוריות נפרדות על מנת לקבוע דירוגים. לכן, חשוב שכל חברה הזקוקה להובלה תעשה את הבחירה הנכונה עבור סוג הטנדר המסחרי שיתאים לצרכי החברה, אך תגיע לכאלה שלא יביאו לפרמיות גבוהות מהנדרש. הבחירה בבחירת רכב צריכה להיות כזו שיש לה את הדרישות הנכונות לבצע את העבודה ולא בגלל שיש לו הרבה מאוד תכונות מתקדמות שמביאות לצורך בתמחור פרמיית ביטוח גבוה יותר.

מספר דרייברים מעלה את העלות:

למרבה הצער, מכיוון שרשומות נהיגה הן חלק משיקול תמחור הפרמיה, כל חברה המעסיקה מספר נהגים חייבת לראות את פרמיות הביטוח מוגדרות מעט גבוהות יותר. לכן, הכרחי שכל חברה המפעילה מספר כלי רכב תגביל את השימוש בהם לנהגים ספציפיים על מנת להפחית את עלויות הפרימיום. לא אמור להיות צורך בחברה לרשום את כל העובדים כנהגים על מנת להפעיל את העסק.

התנדב עודף גבוה יותר

אם אתה מוכן לשלם גישה גבוהה יותר מחברת הביטוח דורש, אתה יכול להפחית משמעותית את הפרמיות שלך. עם זאת, זה יחשוף אותך לסכום גדול יותר של דמי כיס בכל הנוגע להגשת תביעות, שכן תצטרך לשלם את הסכומים העודפים לפני כניסת ביטוח מסחרי מסחרי.

התייעץ תמיד עם איש מקצוע בתחום ביטוח טנדרים מסחריים לקבלת ייעוץ הכיסוי הטוב ביותר.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.