טיפים לקרוואנים על סוכך מרפסת בחוץ מהפכת Spacelite

שום דבר לא יכול להכניס את הקיבוש לחופשת קמפינג שטופת שמש לחלוטין מאשר סוכך קרוואן בעייתי. כאשר המסגרת קוצנית להקים, אביזרים חסרי תועלת או גשם חודר לגג, זה מעכב על הכיף שיש בכל חניון או קרוואן לנסיעות. היצמדות ליצרנים מבוססים מסוחר אמין היא לפעמים הדרך הבטוחה לעשות קניות, מ-Fiamma ועד Sunncamp והרצוג. Outdoor Revolution עומד מאחורי גגון המרפסת Spacelite האהוב כיוון שהוא מהיר להתקנה וגם לקיפול ומתמקד בגמישות.

המשיכה העליונה של סוכך המרפסת Outdoor Revolution Spacelite היא באמת העיצוב העמיד בפני תקלות. יש לך שני חלקים עיקריים: הסדין ולא יותר ממוט אחד, כל אחד עם מנשא שימושי משלו. הקנבס, בתוך התיק שלו, נועד להישאר בצד אחד של הקרוואן בזמן הכביש, עליו הוא שוקל רק 7 ק"ג ללא עמוד. המנשא אפילו מודבק כולו ונשאר מוגן מפני הרס מים.

מחזיק הסוכך נפתח בקלות כך שתוכל לצאת מהיחידה במהירות כאשר ה-RV סטטי באתר. רק אז יש צורך במוט התמיכה, אותו מחליקים מקצה לקצה וקדימה לחזית. אבטח אותו עם היתדות הכלולים, החבר'ה ושיטת החגורה המותאמת אישית, וסיימת. הקיר הקדמי הנשלף כולל רוכסן מלא ופורטל אוורור גדול מדי. צמד החתכים הצידיים מיועדים לקשירה לאחור כדי לספק המשך שליטה באוויר ויש להם חלונות עם רוכסן מלא. כל הפאנלים מתוכננים לגלגול מוחלט, ובכך סוכך Spacelite Outdoor Revolution הופך לחופה שמש, אוהל או ביתן.

חומרי היריעות עמידים למים RevTex 3000, עם תפרים מודבקים לחלוטין לאבטחה רבה יותר מפני חדירת מים, בעוד שהעמוד הוא מסגסוגת אלומיניום. מידות הרצפה הן 450 ס"מ רוחב על 245 ס"מ עומק, נמתחות 3.7 מ' לאורך מסילת הסוכך. למרות שלסוכך המרפסת Outdoor Revolution Spacelite יש מוט להחזיק את היחידה לבד, עדיין ניתן להשתמש ביחידה כמו כל סוכך רגיל המחובר לאורך המסילה. כמו כן כלולים וילונות עבור כל חלון וגומי סולם יתד.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.