טיפים לשיווק רכב מקוון מוצלח

הדיגיטציה צוברת תאוצה ומתרחבת על פני גבולות ויבשות. כאשר קונים מבלים אינספור שעות באינטרנט באיסוף כל המידע שהם יכולים, אי אפשר להכחיש את העובדה שהם עכשיו הרבה יותר מודעים ממה שהם היו אי פעם. כדי להתמודד עם המודעות הגוברת של הלקוחות, משווקים צריכים לשנות את האסטרטגיות שלהם ולשנות את האופן שבו הם ממקמים ומציגים את המוצרים שלהם. הם צריכים להביא כל היבט של המלאי שלהם אל מעבר לחלק. הם צריכים לדעת מה מניע את המכירות. קבוצה פשוטה של ​​שינויים היום יכולה להשפיע עצומה על המכירות שלך כמה חודשים בהמשך.

מכירת מלאי לאט היא כאב עבור כל סוחר רכב וזה משהו שכולם נתקלו בו לפחות פעם אחת. שמירה על תנועה של המלאי היא חיונית לחלוטין. ואיך עושים את זה? אתה מביא את המוצרים ללקוחות ולא להיפך. עבור כל רכב בסוכנות שלך, ישנם אלפי קונים בחוץ, וזה תלוי בך לצאת ולמצוא אותם. אם לא אתה, לפחות פרסומות ממוקדות יתר יכולות. נקטו בגישת שיווק רב-ערוצית והפיצו רישומים פנימיים באתרי אינטרנט עם תעבורה גבוהה כמו פייסבוק. יתר על כן, כוון במיוחד לקונים המתגוררים בסמיכות לסוכנות שלך. פרסומות מותאמות אישית אלו מספקות תעבורה רלוונטית ביותר ל-VDP שלך. עם פתרונות שונים הזמינים בימינו, אתה יכול ליצור פרסומות דינמיות המבוססות על חיפושים ספציפיים של הקונה המיועד בגוגל. מכיוון שהמודעות אינן מעוצבות מראש ומבוססות על המידע שהקונים מחפשים, הן נוטות להיות מתאימות יותר ולהגדיל את שיעור ההקלקות.

כאשר אנשים נוחתים על דפי תצוגת רכב, ודא שהם לא עוזבים בידיים ריקות. במילים פשוטות, VDPs צריכים להיות מרתקים מספיק מכיוון שלקונים יש טווח קשב צפוף מאוד. הם לא היו מרחפים באתר שלך אם הם לא ימצאו את מה שבאו בשבילו. כמה נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון:

  • אל תשתמש בתמונות מלאי

  • ודא שהמלאי שלך מתומחר. הבירורים גדלים ב-381% כאשר המלאי מופיע עם מחירים. כלי תמחור מלאי מודרניים יכולים לעזור מאוד בבירור המחיר המתאים.

  • השתמש בתמונות עקביות וברזולוציה גבוהה.

  • סרטוני וידאו הם זעם: קונים לראות את הרכב הבא שלהם הוא תנועה הוא חזק ביותר.

היכולת לערוך סיור וירטואלי ברכב ובסביבתו מעלה את הביקורים בסוכנות ב-49%.

יש להמיר את הלידים שאתה מקבל מ-VDP לשיחות טלפון ודואר אלקטרוני. ואז מגיע החלק הכי מכריע שהוא ביקור בסוכנות. כעת תהליך זה מערב בני אדם יותר מאשר טכנולוגיה. המכירות שלך טובות רק כמו העובדים השכירים שלך. הצוות שלך צריך להיות פרודוקטיבי, טכני, מכוון לפרטים ותלוי. עדיף שתעסיק את האנשים הנכונים במקום להשקיע זמן בטיפוחם. שים את עצמך בעמדת הקונה ועבוד קשה כדי להפוך את החוויה הזו לייחודית ומיוחדת ככל האפשר.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.