יחידות ראש זוגיות

מדריך לקנייה של יחידת ראש זוגית

יחידות ראש כפול דין מתאימות במיוחד מהדין הבודד הקטן יותר מכיוון שסביר להניח שתהיה לך הופעה גדולה יותר. לסטריאו המובנה יהיו פונקציות גדולות יותר, מראה גבוה יותר ויוסיף עלות נוספת לרכב.

יחידת הראש יוצאת הדופן היא מערכת ה-Touchscreen Pioneer AVH4200NEX עם מופע ממונע, בלוטות' והמון יכולות שונות.

לרוב יחידות האפטר-מרקט יש תצוגת LED אופנתית עם כפתורים גדולים כדי לשלוט על המובנה. התקני OEM כפול דין שאינם נצפים למנועי פרימיום מובנים בדרך כלל אין להם שום הופעה גדולה וכפתורים מפוזרים בכל מקום.

שדרוג יחידות הדין שלך הוא דרך חלקה אך יעילה להעלות את עלות הרכב שלך. לא רק זה, זה הולך לשנות לחלוטין רכב ישן שמשתמש ביחידת דין כפולה בסגנון ישן יותר. למשל מתחת יש יחידת דין כפולה משנת 1999, שהפכה לחלק העליון של המגוון שלה עוד ביום.

אבל בהשוואה לאופנה המודרנית של ימינו, יש הרבה יותר מדי כפתורים ומסך התצוגה פשוט קטן מדי. שלא לדבר על המחסור בפונקציות מתאימות לסמארטפונים ועוד.

תאימות טלפון

עבור האצווה האולטרה-מודרנית של יחידות דין כפולות כפי שהוכח לעיל, יש צורך בקישוריות לסמארטפון. מאפל CarPlay ועד אנדרואיד אוטומטי, כל אחד מהם מאפשר לך לשקף את המסך, להשתמש בניווט מהטלפון ועוד הרבה יותר. 2 הסיבות העיקריות לכך שבעלי רכב רוצים את הפונקציונליות הזו הן עבור שיחות נטולות ידיים והזרמת אודיו.

ערוצי פלט

למערכות סטריאו מרביות OEM כבר לא יהיו ערוצי פלט רבים, מה שיכול להקשות על שדרוג גאדג'ט האודיו שלך. לא משנה, מסאב וופר עוצמתי לרכב שדורש ערוץ ספציפי לוואט נוסף ועד כמה ערוצים ברמקולים לרכב בגודל 6.5 אינץ' שעשויים להיות בכל דלת.

מצלמת רוורס כניסה

עם המסך הגדול שיש לגאדג'טים עם ראש כפול, צפייה בתמונות וידיאו מ-DVD ועד לדיגיקאם להיפוך היא אידיאלית באופן מובהק. כעת לא לכל מערכת סטריאו יש את היכולת הזו, אולם חלקם (הכוללים את ה-Kenwood) עוברים באופן מכני כאשר התחושה שלו האוטומטית מגבה.

גאדג'ט עובד

מכשיר ההפעלה של אנדרואיד הוא גאדג'ט עבודה רצוי במיוחד לשימוש עבור מערכות סטריאו כפולות. הסיבות להכרה נובעות מהעובדה לאנדרואיד יש ממשק משתמש מהשורה הראשונה, המוכרת להרבה בני אדם ומאפשרת לאוהבי טכנולוגיה לשנות אזורים חיוביים ולהוריד אפליקציות חדשות.

רבים מהם מורכבים מהתוכנות האישיות שלהם, זה נכון באותה מידה, אבל כנראה שתצטרך כמה ימים כדי להכיר את העניינים.

להכין

יש כל כך הרבה בני אדם שישחטו את המכוניות שלהם במטרה לדחות את מערכת הסטריאו שלהם. מה שלא יהיה מהשימוש בסכינים בצד היחידה ועד למדיניות, זו טעות מסיבית מכיוון שהיא כל כך חלקה לפגיעה.

הקנייה הנעימה שלך קבועה של מפתחות הסרת רדיו זולים שעשויים להיות סטנדרטיים (זמינים באחוז עצום) שתוכל להשתמש בהם שוב ושוב פעם נוספת.

מחיר

התעריף הממוצע ליחידת דין כפולה הוא בסביבות $250, עם זאת, יש שני קצוות לגודל. בהיבט טווח המחירים של הדברים, אתה יכול לקבל יישומים מדהימים עם כל התכונות שאתה רוצה. עם זאת, האורך שאליו הם יעברו בקלות יכול להיות שנוי במחלוקת ומהירויות הטעינה אמורות להתחיל לעלות.

כפי שכל חובבי אודיו יכולים להודיע ​​לך, אודיו הוא משחק במחיר יקר להיכנס אליו. מערכות סטריאו כפולות דין יכולות ללא קושי להיתקל במגרשים וזה לא לפני שמתחילים לרבות רמקולים וסאב-וופרים.

אם אתה מחפש לקנות את יחידת הדין הכפולה הטובה ביותר לרכב שלך, יש לנו את הביקורות העדכניות ביותר עבורך.

לחץ כאן ולעשות את הבחירה שלך בקלות

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.