כיסוי רפואי לרכב

כיסוי זה שניתן לכלול בפוליסת ביטוח רכב של מבוטח חשוב מאוד. זהו חלק חשוב בפאזל מכיוון שהוא משלם עבור פציעות של המבוטחים והנוסעים במקרה של תאונה. לדעתי זהו כיסוי שימושי מאוד ואסור לוותר עליו.

בהתאם למגבלות שהמבוטח קובע, הוא יוכל לשלם עבור דמי האמבולנס, הוצאות בית החולים ושירותי הרופא, אפילו שירותי הלוויה שנגרמו בתוך שלוש שנים מתאריך התאונה.

כיסוי זה מגן גם על המבוטח או קרובי משפחתם שאינם מחזיקים ברכב, אם נפגע במהלך נסיעה ברוב כלי הרכב האחרים, או אם נפגע על ידי אחר. היא מכסה גם כל אדם אחר הנוסע ברכב בו נוהג המבוטח.

זהו כלי נהדר לשימוש בעולם של ימינו, כאשר שירותי הבריאות נמצאים בראש של כולם. למה לא להוסיף את זה לביטוח הרכב שלך. אם תתרחש תאונה, יהיה לך כעת כיסוי נוסף לעצמך ולאחרים שעשויים להיות הנוסעים שלך.

לדוגמה, נניח שאתה או מישהו שאתה מכיר הפעלת תמרור עצור ופגע ברכב אחר, וכל מי שהיה ברכב נפצע קשה. הכיסוי הרפואי של הפוליסה ישלם את החשבונות הרפואיים עבור הנוסעים ברכב זה. עכשיו תארו לעצמכם מה היה קורה אם לא היה להם כיסוי וגם לא ביטוח בריאות?

זו המציאות בעולם של היום, אז בפעם הבאה שאתה עורך סקירת הביטוח האישי שלך עם הסוכן שלך, תבדוק את הכיסוי הרפואי והוסף אותו לפוליסה שלך. כמו שסייר פעם אמר לי "אין שום דבר רע בלהיות מוכן".

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.