כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל היום. חשוב לשים לב במיוחד למדיניות שלה ולוודא שהיא עונה על צרכיהם.

ראשית עליך לקבוע מה הצרכים שלהם ואת חברת הביטוח שאתה מחפש כדי לספק אותם. אל תסתפקו בכל טנדר של חברת ביטוח כי אינכם רוצים להפסיד את העסק שלכם, כי הפוליסה שלה לא סיפקה כיסוי מספיק.

ביטוח טנדרים הוא חובה עבור הטנדרים העסקיים שלך. איזה סוג ביטוח אתה צריך? ראשית, עליך לקבוע מה החברה שלך צריכה להיות. יש צורך להעריך איזה סוג של מלאי אתה נושא כל היום. מה שווי הפריטים עליהם סוחבים הטנדרים? אם יש לך טנדרים ומלאי ריק, אז הדבר היחיד שאתה לא צריך לדאוג לגבי גניבה יקבל את המשאית.

זה מקל כי אין יומרה של מלאי או אומדן עלות המלאי של מה שיש לך ברכבים. זה גם יתרון, כי גם אם אתה סומך על אנשים שינעלו את הרכבים שלהם אל תעשה את זה. אם אתה דואג רק לגבי העלות של הטנדר, אתה רק חושב שמרוויחים מיילים של פחת והשנים חולפות.

עלינו לחשוב גם על סוג הביטוח שאתם צריכים ועל העובדים שיש לכם. לכמה עובדים יש נהיגה שונה? כמה קילומטרים שמים על הרכבים ואיזה סוגי כבישים העובדים שלהם צריכים לנסוע. העובדים שלהם נמצאים במסוכן או בטוח?

About admin

Check Also

מציאת ביטוח ואן זול

כאשר מחפשים ביטוח טנדר, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ששולפים את פנקס הצ'קים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.