כיצד להגן באמת על הצבע על הרכב שלך

האם רחיצת יד של רכב מספיקה כדי להגן על הצבע החיצוני? האם לעבור שטיפת מכוניות טובה יותר? או האם עדיף למרוח שעווה לרכב להגנה מרבית על הצבע?

לא לכל השאלות שלעיל – אולי התשובות המפתיעות לשאלות המפרטות האוטומטיות הללו.

שטיפת רכב היא הכרחית לחלוטין כדי לסייע בהסרת מזהמים שמתדרדרים ומחמצנים את הצבע. ההידרדרות משמעותית אף יותר אם הרכב שלך חונה תמיד בחוץ. שכן לא רק הרכב שלך חשוף לאלמנטים הקשים של הטבע, אלא גם לכימיקלים הקשים, לזפת ולזוהמה בכבישים.

בין אם תבחרו לשטוף את הרכב ביד או לעבור שטיפת רכב אוטומטית, שטיפה לבדה לא מסירה את כל המזהמים המזיקים. המזהמים הללו למעשה נכנסים לנקבוביות הצבע ולא ניתן להסירם בכביסה בלבד. אם אתה מעביר את היד שלך על פני הרכב לאחר שטיפתו, כל חספוס שאתה מרגיש על הצבע הוא זיהום.

כדי להגן באמת ולהרחיב את היופי של הרכב שלך, כמו גם לשמר את ערכו, עליך ליישם צורה כלשהי של ציפוי מגן. אנשים רבים מכירים את שעווה לרכב כדי להפוך את הרכב שלהם מבריק ולהגן מפני חמצון. רוב האנשים משתמשים בדרך כלל במוצרים המבוססים על שעווה, ומכאן המונח "שעווה".

למרות שמוצרים מבוססי שעווה בהחלט עובדים, הם אינם נצמדים למשטח ונשטפים בקלות, ושוב משאירים את הצבע שלך ללא הגנה. אם אתה שומר את הרכב שלך במוסך כאשר אינו בשימוש, התרחיש הטוב ביותר עבור אריכות ימים בשעווה לרכב הוא 3 עד 6 חודשים בתנאים אופטימליים, טמפרטורה וכו'. באופן מציאותי, בין אם אתה מבלה שעות עצומות בשעווה או משלם לחנות מקצועית לפירוט רכב , בדרך כלל הוא נשטף לאחר הכביסה הבאה, גשם חזק, סופת שלגים וכו'.

כך שאם לא תעביר את הרכב שלך במוסך או בשעווה לאחר כל שטיפה, גשם חזק או ירד שלג, הרכב שלך לא יהיה מוגן ביעילות. עדיין זה רק הגיוני שאנחנו צריכים להגן על מה שנחשב בדרך כלל להשקעה השנייה בגודלה שלנו בחיים.

כמה שזה נראה מפתיע, ה'ווקס לרכב' הטוב ביותר הוא בכלל לא ווקס, אלא איטום צבע איכותי כמו Fire Glaze Auto Polish. זה קיים כבר שנים רבות ומשמש סוחרי רכב ואנשי מקצוע אחרים ברחבי העולם. בניגוד למוצרים המבוססים על שעווה, הוא נצמד למשטח הצבע ואינו נשטף, שומר על הרכב שלך מוגן ומראה נקי יותר. ניתן ליישם אותו בקלות ביד. מעילים נוספים רק מעצימים את ההגנה והיופי של הרכב שלך.

אז כדי להגן ברצינות על הצבע שלך ולשמור על ברק מראה מבריק רטוב עמוק, אתה צריך לשטוף ואז להשתמש בחומרי איטום צבע כמו Fire Glaze Auto Polish. על ידי הגנה נכונה על הצבע שלך עם Fire Glaze, לא רק שתחסוך זמן וכסף, אתה גם תבטיח שהרכב שלך ימשיך להיראות נהדר תוך שמירה על ערכו למכירה או סחר עתידיים. בנוסף, תעזור לסביבה על ידי שימוש בפחות חומרי ניקוי קשים וחיסכון במים. Fire Glaze בטוח לכל כלי הרכב, קל מאוד לשימוש, מובטח להגנה למשך 3 שנים ותחזיק מעמד לאורך כל שעווה לרכב. תראה בעצמך!

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.