כיצד לשמור על פונקציונליות בקרת ההגה באמצעות מתאמים

מתאמי בקרת הגה, הידועים גם כמתאמי גבעול, מאפשרים התקנה קלה ושילוב של יחידות ראשיות לאחר השוק במכוניות שיש להן פקדי הגה או פקדי גבעול.

לדוגמה, יש לך אודי, ב.מ.וו, סיטרואן וכו' ואתה רוצה להתקין את יחידת הראש האלפינית החדשה שלך. אתה גם רוצה לשמור על הפונקציונליות המלאה של בקרות ההגה שלך עבור עוצמת הקול, הגדרות הרדיו שלך, וכו'. מתאמי שליטה מההגה הם הפתרון המושלם.

חיבור מתאם שליטה מההגה עם יחידת הראש שלך מתבצע באמצעות שקע שקע 3.5 מ"מ, חיבור זבוב, מיני DIN וחיבור מיני ISO. יחידת הראש שלך חייבת להיות כזו כדי להבטיח תאימות. חיבורים אלה נמצאים בחלק האחורי של יחידת הראש. שקע השקע של סוני נקרא RMX4S. אז, חפש את זה ברשימת התכונות.

לכל מותג של יחידת ראש יש סוג חיבור שונה וזה תלוי במכשיר הרדיו המותקן ומספר הדגם. לקנווד, למשל, יש שני סוגים שונים של מחברים.

כמו כן, אנא שים לב שלמכשירי רדיו מסוימים במותגים מסוימים (לא בכל המותגים) לא תהיה אפשרות להוסיף מתאם שליטה מההגה. בדרך כלל, דגמים ראשוניים (הבסיסיים ביותר) בטווח יחידות הראש ייחסכו תכונה זו. אנא בדוק את התאימות של הדגמים.

דרכים לקבוע אם יחידת הראש שלך תואמת בקרת ההגה:

בדוק עם רשימת התכונות של יחידות הראש באתרים/ברושורים.

התייעצו עם אתר האינטרנט של היצרן או עם קווי העזרה.

ההתקנה היא "Plug & Play" (תחשוב שאבני לגו מתחברות יחד) ואינה דורשת חיתוך או שחבור של חוטים. לכן, זה לא יבטל את אחריות יצרן המכונית שלך.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.