למה לא להחזיק רכב היברידי חסכוני בדלק?

כאשר הרכב הנוכחי שלי נרכש לפני כ-5 שנים חשבתי שיש בו הכל. זוהי טויוטה קאמרי אלטיס וצעד גדול מהדאטסון 200C בת ה-30 שלי, שכאשר נרכשה חדשה ב-1981, היה כל הציוד העדכני ביותר והיה כמו רולס רויס ​​לנהיגה. היצרנים היפניים לא חסכו בו דבר. כאדם מבוגר, ה-Altise מושלם עבורי מכיוון שיש לו בדיוק את מה שאני צריך לקניות מקומיות ולטיול המוזר על הכביש המהיר.

הבעיה עם המוצרים של היום, בין אם מכוניות או כל דבר אחר, הדבר שאתה קונה היום מיושן במהירות על ידי משהו טוב יותר מחר. כך הרגשתי כשאחיינית שלי נסעה אותי בטויוטה ההיברידית שלה.

הנסיעה ברכב הזה הותירה אותי מעט פעורת מילים. רמות הרעש כמעט אפסי בנהיגה ובנייחות אין מה לשמוע בכלל. כשחשבתי שזה נחתך, הערתי על זה. אז היא הסבירה על הסוללה.

בזמן שנוהגים בו המצבר נטען מחדש והוא תמיד האמצעי להתנעת הרכב לפני שצד הבנזין שלו נכנס. הנסיעה בו יפה ובתוך הרכב יש יותר כלים מתפקדים, כולל תצוגת הטמפרטורה החיצונית. המחשבה המיידית שלי הייתה שאני רוצה אחד אבל הכספים שלי די מוגבלים אז זה ייקח זמן מה להשיג.

אבל עוד לפני שהמחשבה הזאת מתה בראשי החדשות הן לכלי רכב חשמליים, שיוצאים כעת לשוק בכמויות גדולות יותר. הסוללות באלה אינן נטענות כאשר המכונית נוסעת אך תחנות שירות מספקות כעת תקעים חשמליים למטרה זו.

אבל, רגע, משהו חדש יוצר כעת כדי לעלות אפילו על אלה. המכונית ללא נהג יורדת מאבני הזינוק וכבר לפחות יצרן אחד מקבל הזמנות. היכן ומתי נגיע לרכב כדי לספק את כל הדרישות? אוטובוסים ללא נהג נבדקים כעת לרוץ ברחבי מגרש התצוגה בסידני בעוד שישה חודשים.

רכבות ללא נהג אמורות לשמש גם בקשר הרכבת החדש בין סידני לפרברים הצפון-מערביים בעוד כמה שנים. וואו! איזה זמן להחליט על מכונית חדשה, או אפילו יד שנייה לצורך העניין. ממשלת אוסטרליה כבר הודיעה שעד 2030 לא יימכרו כאן מכוניות מונעות בנזין ואולי זמן קצר לאחר מכן הן לא יירשמו.

זהו בהחלט שינוי בהחלטת הרכב ובזמני הרכישה. בעוד שהתלהבתי מכונית היברידית עכשיו, היא כבר כובע ישנה ומיושנת במונחים עתידיים. בינתיים, היא חייבת להיות המכונית החסכונית ביותר בדלק כיום על הכביש.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.