מאזדה מרגישה חיובית לגבי מכירת רכב

עם פרסום נתוני המכירות לחודש יוני, יצרני רכב רבים מעריכים כעת את הביצועים שלהם מול יעדים שנתיים. בעוד שהשוק הכללי מציג צמיחה מסוימת, ענקית הרכב היפנית מאזדה נראית מרוצה מאוד מביצועי המכירות שלה. עם מאזדה 3 החדשה למכירה, המגדילה את נתוני המכירות, החברה הצליחה במכירות נהדרות הן לחודש יוני והן לשנה עד היום.

מאזדה יישמה אסטרטגיה שקולה בקפידה כדי להבטיח שהם ישמרו על נתח השוק שלהם. החברה השיקה לאחרונה למכירה את כל הדגמים החדשים של מאזדה 2 ומאזדה 3, אשר הושלם במסע פרסום כבד. גישה ממוקדת זו על החידושים והנגיעות העיצוביות החדשות שנוספו למגוון, הבטיחו שהצרכנים מודעים לחבילה האטרקטיבית שמציע מותג במחיר סביר זה.

על פי הנתונים שפורסמו על ידי לשכת תעשיות הרכב, שוק הרכב הראה קצת חזרה מהירידות האחרונות שחוו. זה הותיר את נתוני המכירות בשוק בשווה לנתוני השנה עד היום של השנה שעברה. גידול במכירות בדרום אוסטרליה ובניו סאות' ויילס פיצה על הירידה במכירות במערב אוסטרליה ובקווינסלנד. משמעות הדבר היא שהסיכומים הכוללים היו פחות מחמש מאות יחידות מהשיא בתעשייה ביוני האחרון.

עם פרסומות קלות ודגמי רכב שטח שהוכיחו את עצמם כפופולריים בקרב הצרכנים, ומהווים למעלה מחמישים אחוז ממכירות הרכב, מרשים עוד יותר שדגמים כמו מאזדה 3 הנוכחית למכירה עדיין מציגים ביקוש. למעשה מאזדה 3 שמרה על תואר המכונית האהובה על המדינה. הטויוטה קורולה הצליחה ביוני מכירות נהדרות לפלח המכוניות הקטנות, אבל אפילו העלייה במכירות, לא הצליחה לאפשר לקורולה לצמצם את הפער עם מאזדה 3.

מומחים רבים מאמינים שביצועי המכירות של הטויוטה עשויים להוות אינדיקציה לביצועים חזקים יותר במחצית השנייה של השנה. עם זאת, לא יהיה זה חכם לספור את טווח המאזדה. המותג זכה להרבה מאוד עיתונות ופרסים מאז החלה להיחשף סדרת הכלים החדשה של כלי רכב. מאזדה השקיעה זמן רב ביישום חידושים חדשים לרבות מערכת ה-ACTIVIST החדשה כדי להבטיח שצרכנים בקטגוריית המחיר הלא-פרימיום יוכלו לצפות לאיכות גם עם תקציב צנוע יותר.

מאזדה ממשיכה להוביל את הדרך בפלח האדום של מכירות רכבי השטח כשה-CX5 שומר על נתח שוק פנטסטי. ה-CX5 שולט בבירור בנתוני המכירות בסגמנט זה כאשר יונדאי, ג'יפ וטויוטה נלחמות על משבצת המקום השני.

בעוד שהמחצית השנייה של השנה תצטרך לשמור על מומנטום כדי לנצח את נתוני 2013, מומחים רבים צופים צמיחה נוספת במכירות בשוק. המשמעות היא שסביר להניח שמאזדה תהנה משנת 2014 פנטסטית.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.