מברשת גוף של Meguiars Versa-Angle

מברשת Meguiars Versa-Angle Body היא מברשת מתכווננת ונטולת שריטות שנועדה לנקות אזורים שקשה להגיע אליהם וכלי רכב גדולים יותר. הוא כולל אלפי זיפים ארוכים ורכים במיוחד, בטוחים לשימוש בכל הגימורים החיצוניים, ידית מתכווננת הניתנת לשינוי כדי לתת לך את זווית הניקוי המושלמת וראש מצופה גומי המונע כל נזק שנגרם כתוצאה מהדפיקות בשוגג.

המברשת אידיאלית לשימוש על רכבי 4X4, טנדרים, משאיות, סירות וקרוואנים, והיא אפילו יכולה לשמש ברחבי הבית כדי לנקות ביעילות אזורים כמו חממות, חלונות ופסי PVC. זווית הזיפים תוכננה במיוחד כדי להעניק יכולת ניקוי מיטבית ולפיזור חלקיקי הלכלוך הרחק מהמשטח בו זמנית, ולאחר השימוש, ניתן לשטוף את ראש המברשת ביסודיות בקלות ולהשאיר אותו נקי וללא מזהמים. מוכן לשימוש בפעם הבאה.

תחום נוסף שמברשת הגוף של Meguiars Versa-Angle יכולה להיות יעילה מאוד בניקוי הוא קשתות הגלגלים והחלק התחתון של הרכב, שכן יכולות ההתאמה המהירה וטווח ההגעה שלו גורמים לכך שתוכלו לקבל גישה ללא צורך לרדת על הידיים. הברכיים, בעוד שהמבנה החזק והזיפים הסינתטיים שלו לא ייפגעו בקלות מכל רכיב חד או מחוספס.

מוצר עשוי היטב ועמיד מאוד, מברשת הגוף של Meguiars Versa-Angle היא נהדרת להסרת עומס מניקוי כלי רכב גדולים יותר ומהווה כלי שימושי מאוד, בין אם זה לשימוש קבוע ברכב שלך, או שיש למקרה שתהיה לך ייתכן שתצטרך לגשת לאזורים מביכים ברכב של הלקוח אם אתה מנקה/מפרט רכב מקצועי.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.