מגרשי קמפינג בעמידה קשיחה לעומת מגרשי דשא

כאשר מחפשים אתרי קמפינג ומגרשים, ישנם דברים שחלק מהחניכים המתחילים עשויים שלא לקחת בחשבון. האם אתה יודע מה ההבדל בין מגרש קמפינג בעמידה קשה למגרש הדשא המסורתי יותר?

באופן מסורתי אתרי קמפינג מציעים שטח מוקצה של דשא עבור הלקוחות להחנות עליו את הקרוואן או המנוע שלהם. כפי שאתה יכול לדמיין בגלל בלאי ומזג אוויר גרוע, המגרשים האלה יכולים בסופו של דבר להיראות מכוערים ולפעמים להצטופף במים אם ירד גשם חזק.

בתקופה האחרונה הרבה אתרי קמפינג, חניוני קרוואנים ופארקי נופש השקיעו בסוג אחר של מגרשי מגרש, מגרשי עמידה קשים. כפי שהשם מרמז, מגרשים אלו עמידים בהרבה ומציעים משטח מוצק לחניכים להחנות עליו את רכבם בהשוואה למשטח הרך שמגרש הדשא מספק. ניתן לייצר מגרשי קמפינג בעמידה מחומרים שונים, אך לרוב עשויים מחצץ או רשתות מחוזקות עם חומרים שעדיין נראים כמו דשא.

ישנם יתרונות נוספים למגרשים קשים מלבד היותם עמידים והמים יכולים להתנקז, מגרשי עמידה קשים רבים יציעו גם דברים כמו שקעי טלוויזיה אריאל ושקעים חשמליים, כך שתוכלו להגדיר את הקמפרוואן שלכם עם נוחות יוקרתית.

נראה שהדעות של החניכים משתנות מאנשים שעדיין אוהבים את המראה של מגרש דשא מסורתי לאלו שניסו מגרשי עמידה קשים. משהו אומר לי שיום אחד של מזג אוויר גרוע על מגרש דשא וילדים שנכנסים רגליים בוציות לתוך החניון יגרום להם בקרוב לחשוב מחדש על לא לבחור מגרש בעמידה קשה.

כולם רוצים שמזג האוויר יהיה מושלם בחופשת הקמפינג שלהם, אבל כפי שכולנו יודעים, מזג האוויר הבריטי יכול להיות מאוד טמפרמנטלי. מגרשים קשים מציעים דבר אחד פחות לדאוג לגביו אם יתחיל לרדת גשם של חתולים וכלבים. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים אתר קמפינג או פארק נופש לחופשת הקמפינג שלכם, למה שלא תחפשו אחד שהשקיע במגרשי עמידה קשים?

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.