מדוע אף אחד לא יכול לעצור את שיירת המהגרים מלהיכנס לארה"ב

דיבורים גדולים, מילים קשות, ועכשיו פעולה צבאית שמטרתה לעצור את ההמון העצום שנמצא בדרכו לארה"ב לא תעצור זאת. פועלת תוכנית לפיה הרוח מערבבת גזעים, אמונות, קבוצות, תומכים פוליטיים ואחרים מסיבה כלשהי. זה בונה את השנאה והפחד שהנשיא מביע. הוא רק הערוץ אבל ההשפעה היא ארוכת טווח ונמצאת בצנרת כבר מאות שנים.

זוהי תופעה עולמית וממשלות בכל העולם מתמודדות עם הגירה המונית. חלקם, כמו גרמניה, פתחו את גבולותיהם לאנשים המחפשים עזרה ומקלט. אחרים, כמו ארה"ב, ובגדול, אוסטרליה, סגרו אותם.

מה שכולם צריכים להבין הוא שמדינות אינן שייכות לאנשים אלא לאלוהים. תנועת הימין הוא לבן נוצרת מתוך פחד ומאמצים לשמור על הכוח. אבל הכוח האמיתי חזק יותר ואדם אחד יכול להיות חזק יותר, חכם יותר ונחוש יותר כאשר הוא מונע מרעב, איומים על החיים והגנה על הצעירים.

השיירה הפונה כעת לכיוון ארה"ב כמבול היא רק ההתחלה של מה שעתיד לבוא. השינוי מתרחש כי אנחנו בסוף היום. זה גם מייצר פחד ונחישות, אבל רק האל האמיתי יודע איפה ואיך זה יסתיים.

מי שאוצר כסף ועושר לא מדבר בשם הכול יכול. לעניים מבינינו יש יותר קשר לזה והם משפרים את חייהם ועוברים בהתאם לתוכנית.

"אגיד לצפון תוותר, ולדרום אל תשמור ואסוף אותך ממערב. אל תשמור: הבא את בני מרחוק ואת בנותיי מקצה הארץ… אני יצר אותו, כן, עשיתי אותו." (ישעיהו 43:3-7)

אלוהים לא משתמש בדרכונים או במפתחות ובטפסים. הוא משתמש ברוח הפנימית כדי להניע ולכפות שינויים. אלו האוצרים כסף, מבצעים הונאה למען עושר ומפיצים פחד ושנאה אינם מדברים בשם המעצמה הגדולה.

לאל האמיתי אין צורך בכסף והעניים והפחות מעודכנים קרובים אליו יותר מכל אחד אחר. הם יהיו מוגנים והארסנל של הרוח הוא בלתי חדיר.

עבור אלה שחושבים שלבן הוא אולי הם עשויים להרהר במילים אלה:

"יתביישו מאוד, הבוטחים בפסלים, האומרים… אלהינו אתם… זה עם גזול ונקלקל…" (ישעיהו ל"ב:17,22)

רוב הקבוצה "לבן נכון" מתפללת לתמונות חרוטות. הם נגד האל האמיתי ואין להם שום ידע על כוחו של היקום. הם יכולים לירות כדורים ולבנות גדרות ולהתעקש על צורות של תעודת זהות אבל הם לא יכולים ולא ינצחו נגד המהגרים שידרשו בקרוב כניסה לארה"ב.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.