מדוע תושבת לאייפון ולמכונית טובה יותר ממערכת המידע והבידור לרכב שלך

היום, אם אתם מתכוונים לצאת ולרכוש מכונית יוקרתית, תופתעו מהמגוון והמגוון של מערכות הבידור לרכב. מאז כניסת הרדיו, המכוניות שלנו פיתחו מאז מערכות ניווט לווייניות, מסכי מצב כפול לצפייה בסרטים ואפילו את היכולת לענות על שאלות שיש לכם בדרכים. עם זאת, מערכות אלה יכולות להיות די מטומטמות. איטיים, לא אינטואיטיביים ולעתים רחוקות מתעדכנים, הם יכולים להיות הרבה פחות שימושיים מהמחשב שיש לך בכיס – האייפון שלך.

בניגוד למכונית שלך, האייפון שלך תמיד איתך, לומד במה אתה מעוניין ומבין היכן עומדים להיות היעדים הסבירים שלך. הוא גם יודע איזה סוג של מוזיקה אתה אוהב לשמוע, את צליל הקול שלך ובדיוק היכן הוא נמצא בכל עת. אלה דברים שהמכונית שלך פשוט לא יכולה לעשות, ובעזרת תושבת לרכב לאייפון, אתה יכול להפוך כל מכונית ישנה יותר לנסיעה חכמה אולטרה-מודרנית. להלן שלושת תכונות האייפון המועדפות עלינו לשימוש במכונית:

1) ניווט

שירותי ניווט ברכב יכולים להיות די נוראים לפעמים. אתה תקוע עם זה שהגיע מובנה במכונית שלך, שאולי מעולם לא עודכן למפות העדכניות ביותר או יחידות GPS ייעודיות שיכולות להיות יקרות ומגושמות להתקנה. עם תושבת לאייפון לרכב, אתה יכול להשתמש ב-GPS שתמיד יש לך עליך – הטלפון שלך. תמיד יהיו לך המפות העדכניות ביותר, כמו גם גישה לדברים כמו עדכוני תנועה, משהו שהרבה מערכות ניווט לרכב לא מציעות. אולי הטוב מכולם, מכיוון שהרציפים הרבים תומכים בטעינה, הסוללה של הטלפון שלך לא תתרוקן בזמן שהיא מעבירה אותך ממקום למקום.

2) היי, סירי!

מאז iOS 9, לאייפון הייתה יכולת להאזין לפקודה 'היי, סירי'. בבית, זה אומר שאתה יכול לשאול אותו דברים כמו כמה זמן אתה אמור להרתיח ביצה, או להגדיר אזעקה. אם יש לך את האייפון שלך רכוב במכונית שלך, זה יכול לעשות דברים כמו לבקש ממנו למצוא מסעדות ביעד שלך לפני שאתה מגיע, להגיד לו להשמיע אלבום שאתה אוהב או אפילו להפנות אותך למקום אחר.

3) בחירת מוזיקה בלתי מוגבלת

זוכרים את הימים של מילוי תאי האחסון של המכוניות שלכם בתקליטורים כדי לשמור על בחירות המוזיקה שלכם טריות? תיפרדו מהם, כי עם שילוב של אייפון והרכבה, תוכלו להזרים כמה מוזיקה שתרצו. למכוניות רבות מהעשור האחרון יש קישוריות בלוטות', ולהרבה יותר יש חיבור של 3.5 מ"מ, מה שהופך את החיבור לאייפון שלך לקל. עם תושבת לאייפון לרכב, תמונות אלבומים, מידע ופקדים נמצאים כולם בהישג ידך; אז כל מה שאתה באמת צריך לעשות הוא לבחור בין Spotify, Google Play Music או Apple Music.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.