מדריך לסוכך למרפסת של StarCamp ו- Sunncamp Contempo

ברביקיו או קרוואן המבורגר לצד הדרך הם רק אחת מדוגמאות רבות למה ניתן להשתמש בסוככי קרוואנים וקרוואנים. הם יכולים לשמש חופות מודרניות במחירים סבירים לכמה שולחנות וכיסאות, ובכך למשוך יותר לקוחות אוכל. גגון עכשווי אחד כזה המושלם לקרוואנים הוא סוכך המרפסת Contempo שנישא על ידי StarCamp, ואחר על ידי Sunncamp. סוכך קמפר עונה על מטרות מגוונות כמו מקום שינה חיצוני לאורחים או חיות מחמד מתחת לחופה של כוכבים.

יציבות היא אולי המשיכה העליונה של סוכך המרפסת של StarCamp Contempo, המתגאה בארכיטקטורת מנהרה כפולה חדשה ליציבה חופשית יותר. תפרים מודבקים על בד הפוליאסטר ripstop שלו, ב-3000 מ"מ HH, מבטיחים סיבולת רבה יותר לבלאי יומיומי. אחסון והתקנה קלים הם ההבטחה למסגרת של פיברגלס מחוזק ביחידה של 10.6 ק"ג. יחד עם פאנל כניסה קדמי, לוחות רשת משני הצדדים משפרים את האוורור. סוככי StarCamp Contempo מודדים 300 ס"מ רוחב ו-300 ס"מ עומק, מה שהופך אותם למתאימים לנגררים בגובה 235-250 ס"מ.

גמישות היא ללא ספק האטרקציה העיקרית של סוכך Sunncamp Contempo, המצויד בכל שלוש כניסות הדלת. הדלת המכוסה הגדולה יותר בפאנל הקדמי מגיעה עם חלון תמונה. לדלת ה-J בכל אחד מהפאנלים יש רשת לזרימת אוויר טובה יותר, שלא לדבר על שני חלונות עם וילונות כל אחד. יחידה זו במשקל 10.8 ק"ג, גדלה בגודלה של סוככי מרפסת רגילים, ללא כאבים להצבה או הסרה, עם רצועות מתח מתכווננות ויתדות למסגרות ולסולם. מוטות פיברגלס תומכים בבד פוליאסטר ripstop, ב-2000 מ"מ HH. מתאימים לחניונים בגובה 230-245 ס"מ, סוככי המרפסת של Sunncamp Contempo הם ברוחב 300 ס"מ ובעומק 280 ס"מ.

תפקידו העיקרי של סוכך הוא להגן על הקירות החיצוניים מפני השמש, הגשם, הרוחות ושאר כוחות הטבע. עם זאת, יריעת בד זו הנמתחת על מבנה תלוי יכול גם לפרסם כמו שלטי חוצות זולים יותר. סוכך המרפסת StarCamp ו- Sunncamp Contempo מציע הטבות ביתיות ועסקיות לקמפיינים, קרוואנים ובתים ממונעים. כאשר אתה מעמיד אחד למכירה, קרוואן יד שנייה עם רכיבים מותאמים אישית כגון מרפסת גג ידרוש מחיר גבוה יותר.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.