מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר ייחודי שנבנה במיוחד עבור כלי רכב. תחשוב על זה כעל מצלמת מעקב לרכב שלך. להלן נסביר את המאפיינים העיקריים שהייתם מצפים ומוצאים בעת קניות מצלמת מחוונים.

מצלמות דאש בנויות בדיוק כמו מצלמה. יש לזה מעבד, חיישן תמונה, עדשת מצלמה, ורכיבים נוספים אחרים. כאשר קונים אחד, חשוב לקחת בחשבון את סוג המעבד שבו הוא משתמש, זה יקבע את איכות. בדיוק כמו מחשבים, ישנם סוגים שונים של מעבדים. הם נעים בין קצה נמוך לקצה גבוה. זה קורה גם עבור חיישני תמונה.

אחת התכונות העיקריות שהופכות את מצלמות המחוונים לייחודיות היא הקלטת לולאה תכונה. תכונה זו דומה לזו של מצלמות מעקב. הקלטת לולאה מאפשרת הקלטה רציפה ללא קשר לקיבולת הזיכרון. המשמעות היא שמצלמות מקש מתוכנתות להקליט ללא הפסקה בלולאה על ידי החלפת הצילומים המוקדמים ביותר כאשר הזיכרון הגיע לקיבולת שלו. זה מאפשר לנהג לעולם לא לדאוג לגבי הסרת המכשיר וניקוי הזיכרון.

הקלטת לולאה מקליטת סרטונים קטעים. על ידי הקלטה בקטעים של 1, 3 או 5 דקות, זה מבטיח שאם קטע אחד של הסרטון פגום, קבצי הווידאו האחרים לא ייפגעו.

תכונה מרכזית נוספת היא חיישן g. חיישן ה-g פועל כ-an מד תאוצה, מדידת הכוחות הפועלים עליו במהלך שינויים במהירות. המשמעות היא שחיישן ה-g מודד את תנועת הרכב שלך ומגיב בהתאם על ידי שְׁמִירָה צילום בכל פעם שחיישן ה-g מזהה תנועה פתאומית או פתאומית. תכונה זו אידיאלית אם הרכב שלך מעורב בתאונה. הצילומים המעורבים יינעלו וימנעו את ההחלפה.

ישנן תכונות אופציונליות רבות אחרות שעשויות להגיע עם מצלמת מקש. תכונות אלו עשויות להיות שימושיות אך עשויות גם להתגלות כמיותרות. כמה דוגמאות לתכונות נוספות שאתה עשוי למצוא הן ג'י.פי. אס, LDWS או מערכת אזהרת סטייה מנתיב, וויי – פיי, FCWS או מערכת התנגשות קדימה ורבים אחרים. בהתאם לצרכים שלך, גלה אם התכונות הנוספות הללו יועילו לך או לא.

לבסוף, מצלמות המחוונים פועלות דרך א ספק כוח ייעודי. המשמעות היא שהמכשיר מחובר תמיד לרכב, או דרך ה- שקע סיגריות או על ידי חיווט קשיח זה לתיבת הנתיכים. מצלמות המחוונים פועלות דקות ספורות בלבד ללא מקור חשמל. הם לא מיועדים להסרה ולשימוש מחוץ לרכב. בכל פעם שהרכב שלך מופעל, מצלמת המחוונים תידלק אוטומטית ותתחיל להקליט. כאשר הרכב שלך כבוי, הוא יפסיק להקליט באופן אוטומטי.

יש הרבה אפשרויות שונות בשוק. לסיר בחנויות! מצלמות דאש הן מכשיר נהדר שיהיה עבור נהג יומיומי. ללכוד את הבלתי צפוי!

גרדיאן היא חברה שבסיסה בפסדינה, קליפורניה. אנו שואפים לספק פתרונות חדשניים תוך אספקת מוצרים ושירותים איכותיים.

About admin

Check Also

יחידות ראש זוגיות

מדריך לקנייה של יחידת ראש זוגית יחידות ראש כפול דין מתאימות במיוחד מהדין הבודד הקטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.