מה זה אומר כשרכב משומש מאושר?

כאשר אתה קונה רכב משומש שעבר הסמכה זה אומר שהיצרן המקורי נתן אישור למכירה חוזרת של הרכב והוא במצב תקין. קניית רכב משומש מוסמך יכולה לעזור לך לחסוך כסף ולהעניק לך שקט נפשי בו זמנית.

מכיוון שהרכב המשומש המאושר נבדק על ידי טכנאי רכב מקצועי מוסמך אתה יכול להרגיש בטוח יותר שאתה לא נתקע עם לימון. רכבים אלו נבדקו היטב ותוקנו בצורה הטובה ביותר. רכבים מוסמכים בדרך כלל עולים יותר מרכב שאינו מאושר, אולם הכסף הנוסף שתצטרך לשלם יכול להיות שווה את זה בטווח הארוך.

אחריות

בגלל בדיקה זו יש למוכר יכולת למכור את הרכב באחריות. יש כמה סוגים של אחריות.

אחריות מגובה מפעל היא האחריות שהיצרן מציע לרכב משומש. ההסמכה של מכוניות אלו מאפשרת ליצרן לכסות את התיקונים העשויים להידרש.

אחריות הסוחר ניתנת דרך סוכנות הרכב ממנה רכשת את הרכב המשומש. אחריות זו תהיה לתקופת זמן מסוימת, או למספר מסוים של מיילים, המוקדם מביניהם. זו הסיבה שאולי תרצה לרכוש אחריות מורחבת.

בכל מקרה, ודא שהמוכר יקח את הזמן כדי להסביר באופן מלא את האחריות כדי שתדע בדיוק אילו פריטים מכוסים באחריות. זה חכם לדעת את זה מראש, במקום לגלות מתי המכונית שלך על מעלית התיקון.

יתרונות וחסרונות של רכבים מוסמכים

כפי שנכון בדברים מסוימים בחיים, יש לכל דבר צדדים מעלה ומטה. יש יתרון וחיסרון בקניית רכב משומש מוסמך.

היתרון ברכישת רכב משומש מוסמך הוא בכך שהוא יהיה זול יותר מקניית רכב חדש; וההסמכה מבטיחה לכם שאתם עדיין רוכשים רכב איכותי.

חיסרון קל הוא שמכיוון שתהליך ההסמכה עשוי לדרוש כמה עלויות תיקון, הסוחר ירצה להחזיר את העלויות הללו על ידי העברתן אליך, הלקוח.

הסמכת מוכר יחיד לעומת אישור עוסק

מוכר יחיד יכול לקבל אישור. המוכר עושה זאת על ידי פנייה לסוכנות יצרן ולוקח את הרכב לבדיקה ולכל תיקון הנדרש. לאחר שזה קרה והמכונית עומדת בתקני רכב משומש, הסוכנות יכין תעודת הסמכה למוכר.

זה רעיון טוב נוסף לבקש מהמוכר להפעיל דו"ח של Carfax על מספר זיהוי הרכב והוא אמור לקבל עותק שלו כדי שתוכל לעיין בו. זה יחשוף נזקים קודמים מהצפות או תאונות.

רכישת רכב משומש מסוכנות היא הדרך הקלה ביותר לרכוש רכב משומש מוסמך. לסוכנות יוכנו ניירות אישור לאחר שהמכונית תעבור את הבדיקה בהתאם להמלצות היצרן.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.