מינסוטה טווינס – אז מה, קר בחוץ!

זה קרוקסטון, מינסוטה ואין ספק בכלל: קר בחוץ! "אני זוכר שהיה קר ואני זוכר שהייתי בסופות שלגים וסופות קרח, אבל אני לא זוכר אף פעם שזה היה ממש קר כל כך", אמר לאחרונה המנהל רון גרדנהייר. אם אתה יליד כמו Gardenhire, אתה כנראה יכול להדהד את הסנטימנט. בין אם אתה ממינסוטה או עיר אחרת שחוותה גם היא את הטמפרטורות הקרות והקפואות בצורה יוצאת דופן, אתה יודע שמה ש-Gardenhire אומר הוא נכון.

אבל מזג האוויר הקר ללא עונות לא מנע מקרוואן החורף התאומים לחמם את הסצינה למרות תנאי שלג וטמפרטורות מתחת לאפס. אם אתה מטיל ספק בנאמנותם של מעריצי התאומים, בוודאי שלא. כמעט 300 אוהדים גדשו את נורת'לנד אין הממוקם בקרוקסטון לאחרונה כדי לקבל הצצה למאמן ג'ו ואברה, ג'ק מוריס השמאלנים וגארדנהייר, ואף תלונה אחת לא הושמעה על דריסה דרך צמרמורת רוח של כמעט 40 מתחת לאפס. עכשיו זו אהבה לקבוצה שמגישה שפע של אהבה בתמורה לאוהדים שתומכים בהם במשך כמעט 50 שנות קרוואן.

זה פיצוץ ארקטי, נכון מספיק, אבל אפילו הטמפרטורות הקרות לא יכולות לעצור את ההערכה מהצוות השנה. "אתה יודע שאתה לא הולך להיות בו הרבה זמן, אבל זה קור קיצוני, אז אתה מטה את הכובע שלך אפילו יותר בשביל המעריצים שיוצאים במזג אוויר כזה. ובכל זאת, אני מצפה לזה כי הם מינסוטה והם הם צפון דקוטנים והם רגילים לזה".

החדשות הלאומיות אפילו שמו לב לשיא הטמפרטורות הנמוכות במינסוטה והמציאות הנמרצת היא שהטמפרטורות צפויות לרדת עוד יותר ככל שהקרוון ממשיך במשימתו. למרבה המזל, מזג האוויר הקר לא הוריד את הרוחות או את ההתלהבות עם התאומים ומעריציהם. זה אומר הרבה על הקבוצה והאוהדים שלה. כשהפוקוס של כל תחנה לאורך הקרוואן הוא הספורט ולא מזג האוויר, בעוד בפנים היכן שחם, היה קל להוריד את הראש מהקור שחיכה לך בחוץ וזה מה שכולם בעצם עשו, התמקדו בבייסבול.

אולי היה מלאך שומר שנסע יחד עם הצוות בזמן שהם ביקרו בבתי ספר במינסוטה, כי בתי ספר רבים חוו סגירות ועיכובים אבל התאומים נפגשו עם בניינים חמים וקבלות פנים חמות לכל בית ספר בלוח הזמנים של הקרוואן. מארסקין למגלסן ועד למפלי נהר הגנב, דיברו רבות על אימוני האביב ומחשבות שפנו לימים מלאי החום והשמש שצפויים לתאומים.

נראה שלרוב המעריצים יש את הסנטימנט שבין אם קר מקפיא ובין אם לא, הם מוכנים לזרוק עוד כמה שכבות ולאמץ את הקור כדי להראות את אהבתם ותמיכתם לתאומים, שהיו להוטים לעשות את אותו הדבר במהלך זה קרוואן של שנה. בכבוד לאוהדים ולצוות, אם זו לא אהבה, אנחנו לא יודעים מה כן!

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.