מיצוי המיטב מפוטנציאל הגרירה של הרכב שלכם

כשיש לך משאית עם פוטנציאל גרירה, נראה שאתה מתבקש בכל פעם שמישהו זז, כשילדים של מישהו צריכים נגרר למשוך למחנה, וכמובן, אתה רוצה להיות מסוגל להשתמש כדי למשוך את הקרוואן, הסירה, החניון שלך, וכו' אבל, האם אתה באמת מנצל את הטרמפ של הרכב שלך במלוא הפוטנציאל שלו?

קביעת כושר הגרירה של הרכב שלך

באופן מפתיע, אולי לחלקם, יש יותר בבחירת אביזרי גרירה ממה שאפשר להאמין. לכן, אם אתם מתכננים להשקיע בטרמפ לגרור אז קחו קצת זמן כדי לקבוע איזה סוג אתם צריכים ומדוע זה יועיל לכם. אחרי הכל, עם מספר סוגים של תוספים, כמו גם כאלה המיועדים לסוגים ספציפיים של עיצובי רכב, לדעת איזה סוג של אביזרי גרירה ותפסים לרכוש יכולה לחסוך לך זמן וכסף. הנה כמה טיפים שכדאי לזכור:

1. Class 1 – זה מיועד לגרירת פריטים השוקלים בין 2,000 LBs GTW (Gross Trailer Weight) ל-200 LBs TW (Trailer Tongue Weight). הוא מתאים למכוניות תת קומפקטיות וקומפקטיות, מכוניות בינוניות, טנדרים, רכבי שטח ומיני טנדרים, ומכוניות בגודל מלא, טנדרים, רכבי שטח וטנדרים.

2. Class 2 – מיועד ל-3,500 LBs GTW עד 300 LBs TW וניתן להשתמש בו עם מכוניות בינוניות, טנדרים, רכבי שטח ומיני טנדרים, ומכוניות בגודל מלא, טנדרים, רכבי שטח וטנדרים.

3. סוג 3 – סוג זה של גרירה יעבוד עבור פריטים במשקל של 5,000 LBs GTW עד 500 LBs TW והם מנוצלים בצורה הטובה ביותר עם טנדרים בינוניים, רכבי שטח ומיני טנדרים, ומכוניות בגודל מלא, טנדרים, רכבי שטח וטנדרים.

4. Class 4 – מיועד לשימוש בכלי רכב ששוקלים בין 9,000 LBs GTW ל-900 LBs TW ויש להשתמש בו רק עם מכוניות בגודל מלא, טנדרים, רכבי שטח וטנדרים.

בתור דבר אחרון לא לגבי אביזרי גרירה ותפסים, מומלץ שבבחירת מתג נגרר שהוא יתאים לכושר הגרירה של הרכב שלך. אמנם ייתכן שלא תזדקק לקיבולת הנוספת בזמן הרכישה, אך לעולם אינך יודע מתי תזדקק לטרמפ שמצויד להתמודד עם המשקל הנוסף.

אם "לרכוש אביזר גרירה או תפס" מופיע ברשימת הרצונות לעשות, הקפד לקבל החלטה מושכלת ולא לקבל החלטה במדים. שוחח עם סוכנות מקומית או מפיץ חלקי רכב, כמו גם עם אחרים שכבר ביצעו את אותה רכישה, ולמד מה האפשרויות שלך. לאחר מכן, התכונן ליהנות ולבצע את העבודה בקלות. לפני שאתה יודע, אתה תהיה מוכן לכל מיני הרפתקאות גרירה.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.