מיקרווואנים בסין מוכרים כמו עוגות חמות – למה לא בארה"ב?

ראית את המכוניות החכמות הקטנות האלה נוסעות ברחבי העיר? הם די חמודים, והם מקבלים קילומטראז' דלק ממש טוב. כמובן שרוב האנשים צריכים קצת אבל יותר מקום, אז מה אם היה להם מיקרו מיניוואן? האם ידעת שבמדינות רבות אחרות המיני טנדרים הקטנים האלה נוסעים? יש להם אותם באירופה, אסיה, הודו, ובמדינות רבות בדרום ומרכז אמריקה. למה לא בארצות הברית?

האם זה בגלל שיש לנו כל כך הרבה חוקים וכללים לגבי מכוניות, או שאנשים פשוט רוצים יותר כוח במכוניות שלהם? האם אנשים בארצות הברית נוסעים למרחקים נוספים עם יותר דברים בתוכם? האם אנחנו רוצים שלכולם יהיו מיניוואנים גדולים אז כשהם הולכים לחנות הם קונים יותר? קשה לומר מדוע אנו לא משתמשים בכלי רכב חסכוניים בדלק בארצנו.

היה מאמר מעניין בוול סטריט ג'ורנל ב-11 במאי 2011 שכותרתו "GM מתערבת בגדול על שווקי סין הכפריים – הצלחתם של מיקרווואנים מניעה דחיפה לייצור רכבי N0-Frills אחרים עבור צרכנים מתעוררים" מאת Norishiko Shirouzu. המאמר דן כיצד GM רוצה למכור 5 מיליון מכלי רכב מיקרווואנים אלה עד 2015 בסין, והאם אתה חושב שהם יכולים לעשות זאת, ובכן, אני בהחלט עושה זאת. ככל הנראה, לפי הכתבה הם מכרו 2.35 מיליון ב-2010.

אתה מבין, מעמד הביניים של סין ממשיך לגדול. דרך אגב בסין לחיות במעמד הבינוני פירושו להרוויח בערך 1500 דולר בשנה, אז זה שונה בהרבה מאשר כאן בארה"ב, אבל עכשיו משהו כמו 500 מיליון אנשים בסין נמצאים שם עכשיו. באופן מעניין למדי, המושגים האלה מסוג מיקרווואנים הם לא רק פריטים חמים בסין, אלא גם בהודו, שם Tata Motors הכריזה לאחרונה על ה-Magic IRIS החדש כתחליף לכל אותם רכבים תלת-גלגליים שאנשים נוסעים כעת כדי לשאת את הסחורה שלהם.

בעיר שאני גר בה, זה חוקי לנהוג במכונית הגולף שלך על הכביש, ויש לנו שבילי אופניים גדולים במיוחד שמאפשרים לאנשים לעשות זאת. למעשה זה די מצחיק בנתיב האופניים, יש בו תמונה של אופניים עם שבלונות, יחד עם תמונה של עגלת גולף. זה די מצחיק בעצם אבל זה עובד. אנשים לוקחים את עגלות הגולף שלהם למכולת, לסטארבקס, ואפילו עברו דרך נסיעה במזון מהיר, זה עובד.

אם לאנשים יש רק מרחקים קצרים, למה הם צריכים מכונית בגודל מלא, ולמה הם צריכים להוציא את כל הכסף הזה על ביטוח ותשלומים חודשיים? הם לא. זה לא הגיוני באמת. אז, אני מעז לשאול את השאלה; למה אנחנו לא מוכרים את המיקרו-מיניוואנים האלה בארצות הברית של אמריקה? חברות אמריקאיות מייצרות אותן, למה הן לא מוכרות אותן גם כאן? אם יש לך תשובה לשאלתי, שלח לי מייל, בינתיים אנא שקול את כל זה ותחשוב על זה.

About admin

Check Also

מציאת ביטוח ואן זול

כאשר מחפשים ביטוח טנדר, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ששולפים את פנקס הצ'קים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.