מעבר דירה? – אופציות ואן

כל מי שחווה את הלחץ של מעבר דירה יידע שיש כמה אלמנטים של המעבר שניתן לארגן כדי לעזור להפיג חלק מהמתח. עם המשימות הבלתי נמנעות של מציאת ארגזים לחפצים שלך, תכנון האריזה שלך ולאחר מכן ביצוע האריזה, כל זאת תוך כדי ניסיון לגור בבית שלך, אתה תחפש לצמצם כמה שיותר משימות עזר. על ידי בחירת הרכב המתאים מבחינת גודל וסגנון כדי להעביר בבטחה את חפציכם האהובים מ-A ל-B יעזור להסיר חלק אחד מהמשוואה המלחיצה.

ממעברים קצרים מבוססי גלגל ועד לוטון'ס עם מעליות זנב, בחירת הטנדר המתאים להעברת רהיטי בית וחפצים אחרים יכולה לקחת שיקול דעת. גורמים שכדאי לזכור כוללים את האזור בו אתה גר, למשל, אם אתה גר בעיר שוקקת ועמוסה כמו לונדון, אז בחירה במעבר גלגלים קצרים שבדרך כלל יש לו קיבולת עומס של 5.5 מ"ק יכולה להיות בחירה טובה. טנדרים אלה נועדו להיות מושלמים עבור רוכסן בתוך ומסביב לתנועה ולהתמודדות עם רחובות צפופים של אנשים. ייתכן שיש פשרה על ידי הצורך לעשות כמה נסיעות, אבל הקלות של נהיגה בפקק עם סוג זה של טנדר עשויה לגבור על עובדה זו.

בחירה במעבר ארוך מבוסס גלגלים תעניק לך קיבולת עומס גדולה יותר והיא מתאימה יותר לפריטים כבדים, מה שיכול להפוך את זה לבחירה אידיאלית להזזת רהיטים, ארונות בגדים, ספות ומכונות כביסה שכולם מסתכמים בגודל ובמשקל. אז אם ניתן להעביר את אלה יחד עם כל שאר הפריטים בנסיעה אחת אז אתה חוסך לעצמך הרבה זמן. למרות שהמעבר המבוסס על הגלגלים הארוך גדול יותר, הוא עדיין ניתן לנהיגה בערים ובסביבתה והיתרון האמיתי הוא שהוא מחזיק מקסימום 9.7 מ"ק בדרך כלל.

אם יש לך בית גדול יותר וכמויות עצומות של חפצים, אז מעבר בסיס גלגלים גדול במיוחד או אפילו לוטון עם מעלית זנב עשויים להתאים יותר לצרכי ההובלה שלך. שני הרכבים מספקים הרבה יותר קיבולת עומס ויכולים להכיל את כל החפצים שלך בנסיעה אחת או לכל הפחות בפחות נסיעות מאשר בסיס גלגלים קצר.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.