מציאת ביטוח ואן זול

כאשר מחפשים ביטוח טנדר, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ששולפים את פנקס הצ'קים וחותמים בקו המקווקו. למעשה, כדאי לשקול את הגורמים הללו לפני שתחליטו לרכוש טנדר לשימושכם האישי, החל מגודל ומשקל הרכב. הגודל מגדיל אוטומטית את הסיכון לפגיעה בכספים שלך אם תהית מעורב בתאונת דרכים מסוג אחר של תקלה שבה מתרחש נזק. עצם הגודל של הטנדר עלול למנוע ממך רק לכסות את עצמך בפוליסת אחריות מינימלית.

אז שקלו לפני שאתם קונים אם אולי טנדר קטן יותר יעבוד כמו גם הגדול שעליו שמת לבכם. זה יהיה פחות יקר בטווח הארוך. בקש ממבטחים פוטנציאליים לגבש סדרה של הצעות מחיר המציגות את ההבדלים ברמות הכיסוי בהתבסס על גודל הטנדר. במילים אחרות, בקשו שלוש הצעות מחיר נפרדות עבור טנדר קטן, טנדר בינוני וטנדר גדול. לאחר מכן השווה הצעות מחיר כדי להחליט מה אתה רוצה ומה אתה צריך. אם הטנדר שלך הוטעה או מותאם אישית בכל דרך, בקש הצעות מחיר לכיסוי התוספות שאולי כללת על הרכב שלך.

עכשיו קח בחשבון את הגיל שלך, את שיא הנהיגה שלך, כמה רחוק הנסיעה היומית שלך, והאם אתה צריך להחנות את הטנדר שלך ללילה ברחוב מול הבית שלך. שקול גם אם אתה גר בשכונה עירונית, בפרברים או באזור כפרי. כל הגורמים הללו יישקלו בכבדות. לדוגמה, אם אתה זכר ומתחת לגיל 25, התעריפים שלך יהיו גבוהים, לא משנה מה תעשה. למעשה הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא להמשיך לנהוג היטב ולהזדקן. גורמים אחרים כמו נסיעה לעבודה וגישה למוסך משתנים עם חוויות מגורים, לפעמים אתה יכול לשלוט בגורמים האלה, לפעמים לא.

מבטחים גם רוצים לדעת אם אתם מתכננים להשתמש בטנדר שלכם לעסקים, כמו גם אם יש נהגים אחרים שישתמשו בו מעת לעת. דבר אחד שכדאי לזכור הוא שחברות הביטוח גובות יותר עבור טנדרים ישנים, ולכן חכם יותר לנהוג חדש או חדש יותר. טנדרים ישנים יותר נחשבים בסיכון גבוה על ידי כל חברה בענף הביטוח. בטווח הארוך אולי אפילו יהיה חכם להתרחק ולקנות מכונית גדולה יותר שתשרת את המטרות שלך.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.