מקום הימצאות הרכב שלך עם מעקב אחר רכבים GPS המצאתי

ההכרח הוא אם ההמצאה היא אמרה ידועה. כיום, אנו יכולים לומר "חדשנות היא עמוד השדרה של הטכנולוגיה". תוכנה לניהול צי רכב היא דוגמה מצוינת לחדשנות בטכנולוגיית GPS. כיום גשש רכב GPS משתמש בתוכנה זו על מנת לספק מתקנים רבים. במאמר זה, נעבור על הפרטים של המכשיר המעולה הזה.

איך אתה מרגיש כשאתה מקבל מכשיר קטן והפעל למעקב, הגנה ובדיקה של הרכב שלך? עם תוכנת ניהול ציי רכב חדשנית, זה אפשרי עבורנו. זה לא הכל! גשש רכב GPS חדש מצויד כדי לספק את המידע הדרוש לנהיגה בטוחה עם עלויות דלק מופחתות.

איך זה עובד?

גשש רכב זה עובד על טכנולוגיית ה-GPS. כידוע, GPS (Global Positioning System) מקבל אותות מלוויינים גיאו-סינכרוניים, המאפשרים לו לכסות את כל שטח כדור הארץ.

מאפיינים

גשש הרכב הוא מכשיר מומלץ כדי לספק לך מתקנים רבים. חלק מהתכונות הייחודיות כוללות:

  • זה יכול לעבוד יחד עם אות GSM ו-GPS כאחד. הוא עובר למצב GSM אם אותות GPS אינם זמינים. למכשיר יש גם פונקציה של שיחות דו-כיווניות.

  • זה יכול לנהל את הרכב שלך גם באמצעות נתונים קודמים. זה יכול לאחסן ולהשתמש בנתונים.

  • יש לו מתקן OBD (אבחון על הסיפון) ייחודי. למתקן זה יש תכונות מובנות רבות כמו בקרת טמפרטורה, בקרת דלק, בקרת מהירות, אבחון אורות מנוע וכו'. מתקן זה מספק לך אזעקות שונות עם ניטור בזמן אמת כמו אזעקת מהירות מהירות כדי להבטיח נסיעה בטוחה, אזעקת האצה מהירה והאטה לשמור על המכונית שלך וכו'. יתרה מכך, על מנת לחסוך בדלק, ל-OBD יש גם מחשבון דלק!

  • להבטחת הגנה מוחלטת, גשש הרכב מצויד באזעקות גניבה וחבלה. אזעקת טמפר שולחת לך מיידית הודעת SMS כאשר מישהו מנסה לחבל במכונית שלך או להסיר את המכשיר הזה.

  • גשש הרכב עובד על הרעיון של גידור גיאוגרפי. הוא שולח לך הודעת SMS באופן מיידי כשאתה חוצה את הגבול המוגדר מראש הודות לקונספט של גידור גיאוגרפי.

  • עם כל התכונות הללו, לגשש הרכב יכול להיות עוד תכונה נפלאה אחת – לחצן חירום SOS. במקרה חירום, אתה פשוט לוחץ והחזק את הכפתור הזה לזמן מה, והוא מנסה להתקשר לשלושה מספרי טלפון רשומים בזה אחר זה לשיחה דו-כיוונית. בכל משבר, כפתור זה נראה לעזור לך כמושיע!

לפיכך, נראה שגשש הרכב הזה לוקח במיומנות את כל האחריות של הרכבים שלנו, מה שהופך אותנו לחופשים מכל דאגות הקשורות לרכבים.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.