נוחות נוספת עם רכב נגיש לבעלי מוגבלויות

אמנם אפשר להסיע אדם נכה או מרותק לכיסא גלגלים במכונית או טנדר רגילים, אך התהליך אינו מהנה או פשוט. אתה צריך לדאוג להעביר את האדם לרכב, לחגור אותו ולדאוג לכיסא הגלגלים. בהתאם לגודל הרכב, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להכניס את כיסא הגלגלים לתוכו, גם כשהוא מקופל. במקום להתעסק עם כל זה, למה לא לנסות רכב נגיש לנכים? יש המון דברים קטנים שהופכים את סוג הרכב המיוחד הזה לנוח יותר לנכים ולמי שמוביל אותם.

ראשית, קל יותר להכניס ולצאת אדם מרכב נגיש לבעלי מוגבלויות כגון טנדר עם רמפה אחורית. במקום להוציא את הנכה מכיסא הגלגלים ולהניח אותו במושב המכונית, ניתן להפנות את כיסא הגלגלים ישר לתוך הרכב ולהשתמש בו כמושב בטיחות. מעצורים מיוחדים שומרים על כיסא הגלגלים במקומו וחגורות בטיחות מיוחדות מאפשרות בטיחות מירבית בסידור זה. כאשר אתה מגיע ליעד שלך, פשוט גלגל את הכיסא בחזרה במורד הרמפה אל הקרקע.

מכיוון שהרבה יותר קל להכניס אדם מרותק לכיסא גלגלים לרכב נגיש לבעלי מוגבלויות, אתה לא צריך כוח נוסף כדי לעשות זאת. למעשה, עם כמה טנדרים עכשיו, אתה אפילו לא צריך למשוך ידנית את הרמפה או להרים. הכל יכול להיעשות באופן אוטומטי. אתה כבר לא צריך שמישהו ירים פיזית את הנכה לתוך הרכב. כעת, אתה יכול פשוט להרים את הכיסא למעלה, לחגור אותו בקלות, ולגלגל את הכיסא החוצה כשתסיים.

לבסוף, הטנדרים האלה יכולים לבוא עם הרבה נוחות נוספת עבור אלה המרותקים לכיסא גלגלים אך עצמאיים. טנדר עם מושב העברה יכול להעביר אדם מכיסא גלגלים למושב הנהג ובחזרה ללא עזרה. כמו כן, אתה יכול להתקין דברים כמו בקרות יד נהיגה. אלה מאפשרים למי שאין לו שימוש ברגליו אך יכול להשתמש היטב בזרועותיו ובידיים לנהוג בדיוק כמו כולם. תכונות נוספות אלו ברכב נגיש לבעלי מוגבלויות יכולות להפוך את זה לדבר הנוח ביותר בעולם עבור משפחות עם נכים לנהוג על בסיס יומי.

About admin

Check Also

כיצד לבחור פוליסה המתאימה לצרכיך

אתה צריך לעשות ביטוח טנדרים אם אתה משתמש בטנדרים שאתה והעובדים שלך נוסעים בהם כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.