נסיעות למרכז אסיה

מרכז אסיה היה המרכז של דרך המשי הגדולה שחיברה בין מזרח למערב. יותר ממשי, תבלינים ואבני חן עברו על הקרונים. שפה, תרבות ודת מצאו את הדרכים הללו קלות לנסיעה גם כן.

יעדי טיול במרכז אסיה: אוזבקיסטן, קזחסטן, טורקמניסטן, טג'יקיסטן וקירגיזסטן. מדינות אלו נחשבות לתכשיטים בשרשרת של דרך המשי.

ערים במרכז אסיה כמו סמרקנד, בוכרה, טשקנט, חיווה, טורקסטאן, מרב וקשגר הן מלכותיות באמת. צריחים וארמונות מלכותיים רבים נשמרים בצורותיהם האותנטיות והשחזורים נעשים בזהירות רבה כדי לא להפחית מהמקוריות של הארכיטקטורות העתיקות הללו. כשאתה מסתובב וחוקר את המונומנטים הארכאיים האלה אתה מרגיש כאילו נסעת אחורה בזמן. ערים אלו אינן צפופות מדי בניגוד ליעדי תיירות רבים אחרים, מה שמאפשר למבקרים ליהנות מביקורם לחלוטין על ידי התעמקות בסביבתם מקרוב יותר. כמו כן, חשוב להקדיש תשומת לב רבה לתכנון המבני של מבנים אלו כמו הכיפות והספינות של ארמונות מכיוון שבהחלט תראו דגמים דומים של אבות טיפוס אלו, העיצובים האדריכליים שלהם במבנים ארכאיים רבים באירופה. זה מראה שקרוונים בדרך המשי העתיקה נשאו לא רק סחורות מוחשיות למטרות כלכליות/מסחריות, אלא גם סחבו רעיונות רבים ממקום אחד למשנהו.

זהו הטריטוריה של היסטוריה עשירה מאוד, אזור נוצץ בדמויות היסטוריות של אביסנה, עמור תמור, מרקו פולו, עומר כיאם ואחרים

האווירה במקומות אלו היא נעימה ביותר ואווירה כזו מועצמת עוד יותר על ידי האירוח הרב של אנשיה. אנו ממליצים למטיילים לנסות מנות מסורתיות ממרכז אסיה כמו סמסה, פאלוב, שקשוקה, קבב ומנטי. טיולי מרכז אסיה הופכים פופולריים מאוד בקרב אלה שמחפשים טיול של פעם בחיים!

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.