סאבוופר ברמת כניסה זולה באיכות גבוהה – סקירת JL Audio 8W0-4

רוב הצרכנים אינם פנאטים. זה אומר שאתה כנראה מחפש מוצר שיצליח להסתדר עם ערך, איכות וביצועים. ייתכן שלא בהכרח תדרוש שהמוצר שלך יהיה הטוב שבטוב או בעל הביצועים הגבוהים ביותר בשוק. אם אתה חובב אודיו לרכב אבל לא בהכרח חובב, אתה כנראה רוצה סאב וופר שיוכל להפיק בס, מספיק כדי לגרום לרכב שלך לרעוד או לשפר את התדרים הנמוכים והעמוקים של מערכת הקול שלך.

אם זה אתה, אז ה-JL Audio 8W0-4 הוא הסאבוופר המועדף עליך. זהו סאבוופר בגודל 8 אינץ' שעוטף עוצמה לא קטנה. הוא מסוגל להפיק 150 וואט של הספק מרבי ו-75 וואט של הספק רציף של RMS. במבט ראשון, ה-8" אולי לא הסאבוופר המפחיד ביותר מבחינה קוסמטית, עם זאת, הוא יכול אכן מפיקים יציאות בס באיכות מעולה הודות לעיצוב שלו.

הוופר מורכב מקונוס פוליפרופילן עם מכסה אבק אטום מפוליפרופילן, סאב וופר סטנדרטי לרכב והרכב קונוס רמקול המבטיח קשיחות כמו גם עקביות בכל סביבת סביבה. החרוט מוקף בקצה קצף גדול המאפשר לסאב וופר לשמור על מיכוז מעולה תוך כדי ביצוע בטיולים גבוהים. מתחת לקונוס מסתתר העכביש הרחב המתגלגל, המאפשר ל-8W0-4 להבטיח שליטה ומיקום מכאניים מעולים.

לתמיכה בשלמות מבנית, ה JL Audio 8W0-4 כולל צווארון חיזוק מאוורר, או VRC שמתנהג כמו עמוד מתחת לגשר הפועל כתמיכה תוך ספיגת אנרגיה הקשורה לביצועים. התכונה האחרונה שחייבים לציין היא חיווט סליל הקול בן 6 השכבות על מכשיר לשעבר הידוע בעולם תעשיית הרכב כ-Kapton. התוצאה של תכונה זו היא היכולת של הסאבוופר להתמודד עם אנרגיה תרמית מסיבית מבלי לאבד ביצועים או להזיק לעצמו במהלך העברת האנרגיה.

דבר נחמד נוסף ב-8W0-4 הוא העובדה שגודלו הקומפקטי אינו מצריך בדרך כלל נפח ארגז אטום גדול מ-0.375 רגל מעוקב או נפח קופסה עם יציאות גדול מ-0.75 רגל מעוקב. זה אומר שה JL Car Audio8W0-4 מצוין עבור התקנות שטח קטנות כמו מכוניות קומפקטיות או האצ'בק.

עם תכונות כאלה והמחיר הנמוך והנמוך להפליא שלה בפחות מ-$40, איך יכול כל מתחיל אודיו לרכב לוותר על סאב וופר לרכב להתמודד ככה?

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.