סוגי נגני MP3 לרכב

מכוניות כבר מלאות בכל מיני מכשירי מוזיקה ווידאו. מכוניות חדשות נבנות עם תחנת עגינה של נגני mp3 מותקנים כסטנדרט. אם אתה רוצה לקחת את המוזיקה מהמחשב הביתי או מהמכשיר הנייד שלך ולהשתמש בה ברכב שלך, יש לך מספר אפשרויות, נגני mp3 לרכב מגיעים בצורות רבות.

סטריאו עם יכולת Mp3

נגני mp3 לרכב הנפוצים ביותר הם הסטריאו בפועל שתואם דיסק mp3. זהו סטריאו שיקרא דיסק שאתה יוצר במחשב הביתי שלך מספריית המוזיקה העצומה שלך. היום יהיה קשה לך למצוא אחד שאינו תואם mp3.

בשביל הכסף, עם זאת, אולי כדאי לשקול לחפש נגני mp3 לרכב שיש להם יותר אפשרויות. לדוגמה, כעת תוכל לרכוש נגני mp3 לרכב עם תאימות ל-DVD ו-USB. המשמעות היא שכעת תוכל לצפות בסרט האהוב עליך בזמן נסיעה בכבישים המהירים של אמריקה! אוקיי אתה יכול לעשות את זה אבל אתה כנראה רוצה להגדיר את מסכי הצפייה עבור אלה שאינם אחראים לניווט ברכב.

הדבר היפה ברבים מהדגמים האלה הוא שיש להם גם כונן USB שבו אתה יכול לחבר כונן הבזק המכיל את כל המנגינות האהובות עליך. מקל מאוד להפוך את הסטריאו שלך לנגן mp3 לרכב.

הֲמָרָה

אחת הדרכים להפוך אפילו את הסטריאו העתיק ביותר לנגני mp3 לרכב היא לרכוש אפנן אלחוטי. זהו מכשיר שימושי שמשדר את האות מה-iPod, נגן המדיה האישי או מכשיר אחר לסטריאו שלך באמצעות גלי רדיו.

אתה מחבר את המכשיר הזה למצית המכונית שלך, מדליק את המכשיר הנייד שלך, או מחבר את כרטיס הזיכרון או התקן ה-USB והכול מוכן. כל מה שנותר הוא לכוון את הסטריאו שלכם לתדר הנכון ואתם מוכנים לג'אם!

מכשיר זה מומלץ לאדם שיש לו מערכת סטריאו ישנה יותר או שאינו מוכן להשקיע סכומי כסף עצומים לשדרוג לנגני mp3 לרכב. תמורת כ-20 דולר באמזון, אתה יכול להרים פלקון ב-iPod לרכב כמו שליטה.

תחנת עגינה לאייפוד

תמורת קצת יותר כסף וקצת עבודה אינטנסיבית, אתה יכול להתקין נגני mp3 לרכב שיפעילו גם דיסק בפורמט mp3 ויגיעו עם בקר אייפוד מובנה. דוגמה נחמדה לכך היא דגם JVC KD-PDR30. המחיר תחרותי ב-$99 לפני מס ומשלוח. יש לו תפוקה מקסימלית של 200 וואט, שלט אלחוטי וכבל מחבר לאייפוד.

ל-JVC יש מוניטין רב שנים בתחום האודיו לרכב, ובניגוד להרבה מוצרים מחוץ למותגים; תמצא שהם מגבים את המוניטין הזה באמינות. נגני mp3 לרכב בהחלט כאן כדי להישאר ואם עדיין לא התקבעתם על אחד כזה, אולי זה הזמן. הטכנולוגיה נעה בקצב מהיר והמחירים ירדו למקום שבו כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לשדרג לנגן mp3 לרכב.

About admin

Check Also

יחידות ראש זוגיות

מדריך לקנייה של יחידת ראש זוגית יחידות ראש כפול דין מתאימות במיוחד מהדין הבודד הקטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.