סופת העל סנדי השפיעה לא מספקת על מכירות כלי רכב

עקב סופת העל סנדי, מכירות הרכב בארה"ב ירדו הרבה יותר מהצפוי לחודש אוקטובר, אולם למנהלים בתעשייה יש תקוות גדולות בשוק הדיור. למרות שג'נרל מוטורס וקבוצת קרייזלר הכריזו שתיהן על המכירות החזקות ביותר שלהן לאוקטובר מאז המשבר הפיננסי של 2007-09, סופת העל הענקית הוציאה מהתמונה לא פחות מ-30,000 מכירות רכב.

לסערה הייתה בבירור השפעה גדולה יותר מכפי שסוכנויות הרכב צפו במקור. עם זאת, למרות שזה לא החודש המושלם, כנראה שהמכירות נשארות בקצב קבוע. המכירות של פורד עלו ב-0.4% בעוד המכירות של טויוטה עלו ב-16% והונדה ב-9%, מכירות ניסאן למרבה הצער מרגישות ב-3.2%. ג'נרל מוטורס עלו ב-4.7% וקרייזלר עלתה ב-10%.

עם זאת, המכירות הכוללות הגיעו הרבה מתחת לציפיות של כל יצרניות הרכב הגדולות. זה גורם לתעשיית הרכב האמריקאית להיכשל בהגעה לשיעור מכירות רכב שנתי של 14.9,000,000 שנחזו כמעט חודש קודם לכן. עם זאת, מנהלים מאמינים כי הסכומים הללו שאבדו עקב סופת העל יוחזרו אם ימשיכו להיות להם נובמבר ודצמבר למופת כצפוי. חלק מיצרניות הרכב כגון ג'נרל מוטורס, טויוטה וניסאן מציעות הנחות ועסקאות ללקוחות באזורים שנפגעו מהסערה, במיוחד אלו שאולי איבדו רכבים עקב תנאי מזג האוויר הקיצוניים. ככל הנראה סנדי השפיעה על מכירות הרכב השנתיות בלפחות 300,000 כלי רכב.

מכיוון שנדמה שהמדינה שלנו הולכת באותו כיוון, אם כי לא כל כך דרסטי, עם איומי השיטפונות והאזורים שכבר הוצפו בבריטניה, נקווה שלמזג האוויר שלנו אין השפעה נוראית כל כך על כלכלת מדינותינו. במיוחד כשמדובר בכלי רכב, כשגבר אחד אפילו מת במכוניתו בסומרסט, לא סביר שאנשים ירכשו רכבים חדשים בקרוב. עם זאת, כאשר אנשים כנראה תובעים הרבה על הביטוח שלהם עקב נזקי מים בכל הקשור לרכבים שלהם, עסקים אחרים כמו מכונאות ומוסכים עשויים להתחיל לראות יתרונות.

מה שלא יקרה עם מזג האוויר שלנו, הדבר החשוב ביותר הוא להיות בטוחים ולנסות להבטיח שהבתים, המכוניות והחפצים שלנו ישרדו את התנאים החריגים. אולם אם דבר כזה יקרה לרכב שלך, היית במצב הרבה יותר טוב אם היית מבוטח בביטוח גאפ. למרות שביטוח הרכב שלך ישלם לך את הסכום שהמכונית שלך הייתה שווה ביום שבו היא נהרסה ונמחקה, ייתכן שעדיין יש לך סכומים פתוחים לחברת הפיננסים שלך, או אולי תזדקק לסכום גבוה יותר כדי שתוכל לקנות שוב את אותה מכונית שלך. , או להחזיר את מחיר החשבונית. ביטוח פערים הוא הדרך היחידה שזה אפשרי, על ידי השלמת הפער מהסכום שמבטח הרכב שלך מתגמל ומהסכום שאתה עדיין חייב/צריך כדי להחזיר את מחיר החשבונית שלך למה שהיה כשנסעת מאולם התצוגה. עם סיכון גבוה להצפות באזורים רבים ואיומים של תנאי מזג אוויר קיצוניים, עם הוכחות שאנשים כבר איבדו את רכושם, אנא וודאו שאינכם מסכנים את עצמכם ובטחו את עצמכם היטב.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.