סקירת המשאבים והמארזים הכפולים בגודל 12 אינץ'

המשאבים והמארז הכפולים בגודל 12 אינץ' היו באמת ברשימה החמה שלי כשחשבתי לקנות מערכת לרכב. הם מותג מוצא שהוא קצת חדש בתחום. הם מחזיקים במבנה ירידה לעיצובים שלהם בעודם מחזיקים במוחי אחד ממוצרי האודיו לרכב המושכים ביותר בחוץ.

ברגע שטבלתי את אצבעותיי בשדה האודיו של המכונית, לא הייתה מוצא עבורי. הכל התחיל בכך שחבר שלי ביקש ממני ללכת לתחרות בס יום אחד כי הייתי סופר משועמם. קצת פחדתי מזה, אבל השתעממתי מדעתי. מי היה מאמין שעניין האודיו של המכונית הזה עומד לפוצץ את דעתי במקום? תעלולי שיער, ניפוץ זכוכיות, רמות קול של דימום אוזניים. עכשיו הייתי מכור.

היה לי תקציב קטן בגלל העובדה שהייתי סטודנט מתקשה. הייתי צריך מערכת להתחיל איתה כדי לרפא את הרעב שלי לבאס. הלכתי לחנות האודיו המקומית שלי ועשיתי כמה בדיקות שמיעה. זה היה די מתוק לשמוע את כל השילובים השונים של מגברים מעורבבים עם הסאב-וופרים שהתכוונתי לקנות.

מסתבר שהמגבר הכפול התערבב הכי טוב עם הסאבים. הבחור הודיע ​​לי שרוב קווי המוצרים הם כאלה ושמותגים התואמים לערבב זה בדרך כלל לא הדרך הטובה ביותר. רכשתי את המערכת ממש שם בהישג יד. התקנתי את המערכת בעצמי לאחר מחקר.

המערכת דופקת חזק, ואני ממש מרוצה מחברת Dual. המגבר עושה עבודת ירידה והסאבים והמארז עוזרים להגביר את הסאונד. הייתי ממליץ על ההגדרה הזו לכל אחד.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.